Рішення №378774

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА

15 грудня 2006 року м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

суддів Фадєєвої Н.М.

Гордійчук М.П.

Леонтович К.Г.

Харченка В.В.

Чалого С.Я.

перевіривши касаційні скарги державного підприємства проектно-пошукового конструкторсько-технологічного інституту «Криворізький будпроект» та Управління Пенсійного фонду України в Дзержинському районі на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.04.2005 року та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.07.2005 року у справі № 9/93 за позовом державного підприємства проектно-пошукового конструкторсько-технологічного інституту «Криворізький будпроект» до Управління Пенсійного фонду України в Дзержинському районі м. Кривого Рогу про визнання недійсним рішення,

встановила:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 13.12.2006 року касаційні скарги державного підприємства проектно-пошукового конструкторсько-технологічного інституту «Криворізький будпроект» та Управління Пенсійного фонду України в Дзержинському районі на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.04.2005 року та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.07.2005 року прийняті до провадження суду, по ним відкрито касаційне провадження.

На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформація про їхні права та обовязки.

При вивченні матеріалів справи в порядку ст. 215 КАС України встановлено можливість їх попереднього розгляду відповідно до ст.220-1 КАС України.

У справі проведено всі підготовчі дії. Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає можливим закінчити підготовку та призначити справу до попереднього розгляду.

Керуючись ст. 215 КАС України, колегія суддів, -

ухвалила:

Призначити попередній розгляд касаційних скарг державного підприємства проектно-пошукового конструкторсько-технологічного інституту «Криворізький будпроект» та Управління Пенсійного фонду України в Дзержинському районі на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.04.2005 року та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 14.07.2005 року на 25.12.2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді (підпис)Фадєєва Н.М.(підпис)Гордійчук М.П.(підпис)Леонтович К.Г.(підпис)Харченко В.В.(підпис)Чалий С.Я.

З оригіналом згідно:

Суддя Вищого адміністративного
суду України К.Г.Леонтович