Рішення №379240

                                                                                                                              

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 листопада 2006 року                                                                    м. Київ

 Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі

 суддів: - Берднік І.С.

                 Васильченко Н.В.

                 Кравченко О. О.

                 Леонтович К.Г.

                 Чалого С.Я.                                                                                         

 розглянувши в порядку касаційного провадження в попередньому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства "Одесаобленерго" до Одеського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання рішення адміністративної колегії Комітету від 16.03.2005 року по справі №03-02/2005 недійсним, - 

в с т а н о в и л а:

 

           Рішенням господарського суду Одеської області від 19.08.2005 року по справі № 5/139-05-3476 у задоволенні позовних вимог ВАТ "Одесаобленерго" до Одеського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання рішення адміністративної колегії Комітету від 16.03.2005 року по справі №03-02/2005 недійсним, було відмовлено.

            

           Постановою апеляційного господарського суду Одеської області від 20.12.2005 року залишено без змін рішення суду першої інстанції.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга, в якій ставиться питання про скасування рішення судів першої та апеляційної інстанцій, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального та процесуального  права та направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Відповідно  до ч.3 ст. 220-1 КАС України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.

Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку, що при розгляді справи допущено неправильне застосування норм матеріального чи порушення норм процесуального права, які передбачені ст.ст. 225-229 КАС України як підстави для зміни, скасування судового рішення, залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що касаційну скаргу слід відхилити, оскільки судові рішення судів першої та апеляційної інстанції постановлені з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими.

Таким чином, підстави для передачі справи на розгляд складу колегії суддів Вищого адміністративного суду України відсутні.

Керуючись статтею 2201 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

у х в а л и л а:

   Касаційну скаргуВідкритого акціонерного товариства "Одесаобленерго" відхилити, а рішення господарського суду Одеської області від 19.08.2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 20.12.2005 року залишити без змін.

   Ухвала остаточна і  оскарженню не підлягає.

Судді :

Берднік І. С.                                    

Васильченко Н. В.                             

Кравченко О. О.

Леонтович К. Г.                         

Чалий С. Я.

З оригіналом згідно                           суддя                                             С. Я. Чалий