Рішення №379418

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

29листопада 2006 року м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі :

судді-доповідача - Берднік І.С. суддів - Васильченко Н.В.Кравченко О.О.Леонтович К.Г.Харченка В.В.

заслухавши доповідь судді доповідача Берднік І.С. про проведення підготовчих дій до розгляду

касаційної скарги Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів

на постанову господарського суду Кіровоградської області від 16 січня 2006 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 березня 2006 року

у справі за позовом Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів до Кіровоградської міської ради про визнання нечинним рішення № 636 від 23 грудня 2003 року,

ВСТАНОВИЛА:

Постановою господарського суду Кіровоградської області від 16 січня 2006 року, залишеною без змін ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 березня 2006 року, в задоволенні позову Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів до Кіровоградської міської ради про визнання нечинним рішення № 636 від 23 грудня 2003 року відмовлено.

Позивач, не погоджуючись з вказаними рішеннями, подав 20 квітня 2006 року касаційну скаргу.

Вищий адміністративний суд України ухвалою від 30 жовтня 2006 року касаційну скаргу Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів прийняв до провадження, відкрив по ній касаційне провадження та витребував справу.

На виконання вимог ст. 215 КАС України особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження, інформація про їхні права та обовязки, відповідачу також надіслано копію касаційної скарги та встановлено строк для подачі заперечень на касаційну скаргу.

Вважаючи підготовку по справі закінченою, колегія, керуючись ст. 20, 210, 215 КАС України, -

УХВАЛИЛА :

Закінчити підготовку справи за касаційною скаргою Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів на постанову господарського суду Кіровоградської області від 16 січня 2006 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 березня 2006 року у справі за позовом Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів до Кіровоградської міської ради про визнання нечинним рішення № 636 від 23 грудня 2003 року.

Призначити справу до касаційного розгляду в судовому засіданні в приміщенні Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська, 8) на 14 грудня 2006 року о 11 годині 00 хвилин.

Про день і час розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Суддя-доповідач:(підпис)Берднік І.С.

Судді :(підпис)Васильченко Н.В.

(підпис)Кравченко О.О.

(підпис)Леонтович К.Г.

(підпис)Харченко В.В.

З оригіналом згідно

Суддя

Вищого адміністративного суду

України І.С. Берднік