Рішення №380215


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ
ОБЛАСТІ


УХВАЛА


Від "25" січня 2007 р. по справі № 7/169-Б


За заявою розпорядника майном – Кушнірука О.Л.

про призначення та затвердження реєстру вимог кредиторів


по справі за заявою Акціонерного поштово-пенсійного банку "АВАЛЬ" в особі Волинської обласної дирекції

до Приватного підприємства "Одін", м. Луцьк

про визнання банкрутом

Суддя          Шум М.С.


встановив: господарський суд Волинської області 21.11.2006р. зобов’язав заявника в 10-ти денний термін подати до офіційного друкованого органу - газети "Голос України" або "Урядовий кур’єр", оголошення про порушення справи про банкрутство приватного підприємства "Одін".

Статтею 14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, протягом тридцяти днів від дня опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують.

На виконання ухвали суду арбітражний керуючий – розпорядник майна ПП "Одін" Кушнірук О.Л. направив на адресу суду проект реєстру вимог кредиторів боржника. Проект реєстру включає грошові вимоги Акціонерного поштово-пенсійного банку "АВАЛЬ" в особі Волинської обласної дирекції на суму 111 973,84 доларів США та Луцької ОДПІ на суму 22 802,38 грн.

Крім того, на адресу господарського суду 11.01.2007р. надійшла заява про уточнення грошових вимог до боржника, згідно якої у зв’язку із зміною назви АППБ "Аваль" на ВАТ "Райффазен Банк Аваль" просить визнати грошові вимоги ВАТ "Райффазен Банк Аваль" в особі Волинської обласної дирекції на суму 111 973,84 доларів США та 118 грн.


Господарський суд Волинської області, розглянувши матеріали справи, які стосуються формування реєстру вимог кредиторів боржника - приватного підприємства "Одін", керуючись ст.ст. 14, 15 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -

ухвалив:

1. Визнати грошові вимоги кредиторів боржника – приватного підприємства "Одін", а саме:

- ВАТ "Райффазен Банк Аваль" в особі Волинської обласної дирекції на суму 111 973,84 доларів США та 118 грн.;

- Луцької ОДПІ на суму 22 802,38 грн.

2. Реєстр вимог кредиторів боржника – приватного підприємства "Одін" затвердити.

3. Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі вважаються погашеними.          Суддя                                                    М.С. Шум