Рішення №381364


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

10.01.07р.


Справа № 19/62-06


За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Конкорд Капітал" м. Київ

до Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський лакофарбовий завод" м. Дніпропетровськ

3 - тя соба: Товариство з обмеженою відповідальністю "Реєстр - Дніпро" м. Дніпропетровськ

Державна виконавча державна виконавча служба у Бабушкінському районі м.Дніпропетровськ

про зобов'язання вчинити певні дії

Скарги на дії державних виконавців державної виконавчої служби у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська.


Голова суду Парусніков Ю.Б.


СУТЬ СПОРУ:

В провадженні судді Петренко І.В. знаходиться справа №19/62-06 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Конкорд Капітал" до Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський лакофарбовий завод" Третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю „Реєстр-Дніпро” про зобов’язання відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський лакофарбовий завод" внести на порядок денний питання про здійснення виплати дивідендів за 2004 рік за простими іменними акціями у розмірі, що відповідає реальним фінансовим результатами його господарської діяльності за 2004 рік.

Відкрите акціонерне товариство "Дніпропетровський лакофарбовий завод" в порядку ст.20 ГПК України подало заяву про відвід судді Петренко І.В.

Представник Афанасьєв Р.Г. Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський лакофарбовий завод", м.Дніпропетровськ відкликав заяву про відвід судді.

Розглянувши дану заяву відповідача вважаю, що викладені в ній обставини не є підставою для відводу судді відповідно до ст.20 ГПК України, тому в задоволенні даної заяви слід відмовити.

Керуючись ст.ст. 20, 86 ГПК України, -


У Х В А Л И В :

В задоволенні заяви Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський лакофарбовий завод" про відвід судді Петренко І.В. –відмовити.

Голова суду


Ю.Б. Парусніков