Рішення №383866

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

25.01.07р.

Справа № Б29/59/04

За заявою  ЗАТ КБ „Приватбанк”, м.Дніпропетровськ,       

до боржника Науково-виробничої дослідної агрофірми „Наукова”, с.Таромське м.Дніпропетровська,

про визнання банкрутом

Суддя Полєв Д.М.

Представники сторін:

від кредиторів - не з'явилися

від боржника - не з'явився

СУТЬ СПРАВИ:

Суть справи викладена в ухвалі господарського суду від 07.04.04р.

Провадження у справі перебуває на стадії санації.

      До господарського суду надійшло клопотання керуючого санацією ОСОБА_1 про продовження процедури санації НВД АФ "Наукова" на 3 місяці, до 26.04.07р., у зв'язку з чим було призначено судове засідання.

    Розглянувши клопотання керуючого санацією про продовження процедури санації, господарський суд вважає за можливе задовольнити зазначене клопотання та продовжити процедуру санації  НВД АФ "Наукова" на 3 місяці, до 26.04.07р.

    Керуючись ст.ст. 50, 86 ГПК України, ст. 17 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд,-

УХВАЛИВ:

Продовжити строк санації Науково-виробничої дослідної агрофірми „Наукова”, с.Таромське м. Дніпропетровськ до 26.04.07 р.

Зобов'язати керуючого санацією за 15 днів до закінчення санації, а також за наявності підстав для дострокового припинення санації, надати зборами кредиторів письмовий звіт і повідомити про час і місце проведення зборів. Звіт керуючого санацією, розглянутий зборами кредиторів, і протокол зборів кредиторів направити до господарського суду не пізніше 5 днів після дати проведення зборів кредиторів. 

Суддя

Д.М. Полєв