Рішення №385325

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ

ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Від  "19" січня 2007 р.                                             по справі  № 7/159-86

За позовом Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1

до відповідача: Виробничо-комерційної фірми "Домінанта"

треті особи без самостійних вимог на стороні відповідача: Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_2

        та     Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_3

про встановлення права користування чужим майном (сервітуту).

         

Головуючий суддя Шум М.С.

Судді                         Пахолюк В.А.

 Якушева І.О.

ВСТАНОВИВ: позивач - суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_1 звернувся в господарський суд Волинської області із позовом до виробничо-комерційної фірми "Домінанта" про встановлення права постійного та безоплатного користування майном (сервітут) щодо земельної ділянки, яка належить на праві власності відповідачу та знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 у вигляді можливості проїзду, проїзду через земельну ділянку, прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, забезпечення водопостачання, інших лінійних комунікацій.

Представник відповідача в судовому засіданні 06.11.2006р. у поясненні на позовну заяву пред'явленні вимоги заперечив, мотивуючи тим, що позивачем не конкретизовано вимоги щодо встановлення права постійного та безоплатного користування майном (сервітут), а саме: не виготовлено проектної документації для прокладання комунікацій (ліній електропередачі, зв'язку, водопостачання тощо) та невизначено звідки такі комунікації можуть прокладатись.

Представником відповідача також зазначається, що між сторонами укладені договори оренди земельної ділянки ІНФОРМАЦІЯ_1 на відповідні земельні ділянки площею 39,4 кв.м. та 31,8 кв.м. та згідно умов даних договорів позивач має право на користування земельними ділянками, комунальними послугами загального користування (вода, теплопостачання і електропостачання).

Представник позивача 04.12.2006р. подав заяву про уточнення позовних вимог, згідно якої просить встановити в інтересах позивача право постійного користування та безоплатного користування майном відповідача (сервітут) щодо земельної ділянки, яка знаходиться у власності відповідача та знаходиться за адресою: АДРЕСА_1. Сервітут встановити у вигляді права користування земельною ділянкою відповідача з метою розташування та обслуговування придбаних приміщень, а саме: нежитлового приміщення, площею 30,6 м2,що складає 2/100 частини торгового центру (А-2) та нежитлового приміщення, площею 37,7 м2,що складає 2/100 частини торгового центру (А-2), які знаходяться на першому поверсі торгового центру ("Гостинець").

Крім того, враховуючи особливий характер та категорію спору у господарській справі, складність позовної заяви суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1. щодо встановлення права користування чужим майном (сервітуту) розпорядженням голови господарського суду Волинської області №01-91/1 від 15.01.2007р. розгляд справи №7/159-86 доручено колегіальному складу суду в складі головуючого судді Шума М.С., суддів Пахолюк В.А., Якушевої І.О.

Враховуючи викладене, суд прийшов до висновку про відкладення розгляду справи, витребування додаткових доказів.

Керуючись ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ухвалив:

1. Призначити розгляд справи на 13.02.2007р. на 10 год. 00 хв.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Луцьк,

пр. Волі, 54-а, в залі судових засідань №212.

2. Сторонам подати суду документи в підтвердження позовних вимог та заперечень на останні.

4. Визнати явку представників сторін в судове засідання обов'язковою.

Головуючий суддя                                                           М.С. Шум

Судді                                                                                 В.А. Пахолюк

                                                                                                           І.О. Якушева