Рішення №385370

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

25.01.07 р.                     Справа № 31/434пн                     


Суддя господарського суду Донецької області Ушенко Л.В.

При секретарі судового засідання Москалик В.В.

розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Аграрне науково-виробниче підприємство „Агрофонд” м. Донецьк

До Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Донецька

Третьої особи Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька

Про зобов’язання ДПІ у Кіровському районі м. Донецька надати висновок про повернення надмірно сплаченого податку на прибуток у сумі 166 120,88 грн. до відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька


В присутності представників сторін:

Від позивача: Калашникова Т.В. – довіреність від 24.01.07р.

Від відповідача: Єфанова Н.В. – довіреність від 19.01.07р.

Від третьої особи: Будянська В.І. – довіреність від 03.01.07р.


ВСТАНОВИВ:


Товариство з обмеженою відповідальністю „Аграрне науково-виробниче підприємство „Агрофонд” м. Донецьк звернулось із позовною заявою до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Донецька та третьої особи - Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька про зобов’язання ДПІ у Кіровському районі м. Донецька надати висновок про повернення надмірно сплаченого податку на прибуток у сумі 166 120,88 грн. до відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька

          Представник позивача позовні вимоги підтримує, просить задовольнити позов у повному обсязі.

                    Відповідач проти позову заперечує, просить суд у задоволенні позову відмовити, надав заперечення на позов.

                    Третя особа - Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька звернулась з клопотанням, в якому зазначила, що наказом Голови Управління ДК України в Донецькій області №2 від 20.10.06р. Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька реорганізоване в управління ДК у Кіровському районі м. Донецька ГУДКУ у Донецькій області без права юридичної особи. Крім того, третя особа надала відзив, у якому пояснила що на підставі висновків органів ДПІ, органи ДК протягом п’яти робочих днів здійснюють перерахування помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов’язкових платежів) платникам податків; по теперішній час висновок на суму 166120,88 грн. від ДПІ у Кіровському районі м. Донецька до УДК у Кіровському районі м. Донецька не надійшов.

          Позивач надав клопотання про заміну третьої особи - Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька на Головне управління Державного казначейства в Донецькій області, у зв’язку з тим, що управління державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька є структурним підрозділом ГУДК України в Донецькій області без права юридичної особи.

          Представник відповідача проти заміни третьої особи не заперечує.          

          Суд задовольнив клопотання представника позивача та здійснив процесуальну заміну третьої особи без самостійних вимог на предмет позову – Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька на Головне управління Державного казначейства в Донецькій області

                    У зв’язку з необхідністю надання додаткових документів, з метою належної підготовки до судового розгляду, керуючись ст. 110, 111, 165 КАС України господарський суд:


УХВАЛИВ:


Запропонувати сторонам надати додаткові документи, необхідні для розгляду справи та встановити їм строк для їх надання.

          Сторонам в строк до 19.02.07р. надати додаткові письмові пояснення в обґрунтування своїх доводів та заперечень.

          Замінити третю особу - Відділення державного казначейства у Кіровському районі м. Донецька на Головне управління Державного казначейства в Донецькій області.

Позивачу в строк до 19.02.07р. направити копію позовної заяви з додатком третій особі, про що надати суду відповідні докази, надати додаткові письмові пояснення в обґрунтування позову та розрахунок позову.

          Відповідачу в строк до 19.02.07р. надати розпечатку облікового рахунку.

          Третій особі в строк до 19.02.07р. надати письмові обґрунтовані відповідними доказами пояснення на позовну заяву.


          Явка представників сторін та третьої особи в попереднє судове засідання 19.02.07р. на 14-30 год. є обов’язковою.Суддя Ушенко Л.В.