Рішення №385371

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А


15.01.07 р.                      Справа № 12/427пд                                         

Господарський суд Донецької області у складі судді: Склярук О.І.,при секретарі судового засідання Здоренко В.В.

розглянувши матеріали справи

за позовом: Приватного підприємства „ Валенто” м. Донецьк

до відповідачів: 1. Акціонерного комерційного банку „ Прем”єрбанк” у стані ліквідації м. Дніпропетрівськ, 2. Товариства з обмеженою відповідальністю „ Енерго-Миг” м. Дніпропертівськ, 3. Товариства з обмеженою відповідальністю „ Інтертранс” м. Дніпропетівськ

про визнання договорів недійсними


За участю

представників сторін:

від позивача – не з”явився

від відповідача 1 – Агафонов Д.В. за довіреністю

від відповідача 2 – Алєксєєнко А.І. за довіреністю

від відповідача 3- Щербатюк С.В. за довіреністю


          Приватне підприємство „ Валенто” м. Донецьк звернулося до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідачів: 1. Акціонерного комерційного банку „ Прем”єрбанк” у стані ліквідації м. Дніпропетрівськ, 2. Товариства з обмеженою відповідальністю „ Енерго-Миг” м. Дніпропертівськ, 3. Товариства з обмеженою відповідальністю „ Інтертранс” м. Дніпропетівськ про визнання договорів недійсними.

Ухвалою господарського суду від 25.12.2006р. було порушення провадження у справі № 12/427пд.

          

На адресу суду надійшла апеляційна скарга Акціонерного комерційного банку „ Прем”єрбанк” у стані ліквідації м. Дніпропетрівськ на ухвалу господарського суду від 125.12.2006р. , у зв”язку з чим справу було надіслано до Донецького апеляційного господарського суду.

В судове засідання представники позивача не з”явилися.

На підставі вищевикладенного, суд, вважає за доцільне зупинити провадження у справі до розгляду справи у Донецькому апеляційному господарському суді та її повернення на адресу господарського суду Донецької області.

На підставі вищевикладеного, та керуючись ст.79, ст.86, ГПК України господарський суд, -


УХВАЛИВ:


Провадження у справі № 12/427пд за позовом: Приватного підприємства „ Валенто” м. Донецьк до відповідачів: 1. Акціонерного комерційного банку „ Прем”єрбанк” у стані ліквідації м. Дніпропетрівськ, 2. Товариства з обмеженою відповідальністю „ Енерго-Миг” м. Дніпропертівськ, 3. Товариства з обмеженою

відповідальністю „ Інтертранс” м. Дніпропетівськ про визнання договорів недійсними зупинити до розгляду у Донецькому апеляційному господарському суді та її повернення на адресу господарського суду Донецької області.          

Суддя Склярук О.І.