Рішення №385399

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України


17.01.07 р.                     Справа № 22/463пн                               

Суддя господарського суду Донецької області Волошинова Л. В.

при секретарі судового засідання Прядці І.М.


розглянув у відкритому судовому засіданні господарського суду справу


за позовом: Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя

до відповідача: Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполяпро припинення юридичної особиЗа участю представників сторін:


від позивача: Лукащук Т.М.– за довір.

від відповідача: не з’явився


СУТЬ СПРАВИ:


Позивач, Жовтнева міжрайонна державна податкова інспекція м. Маріуполя, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполя про припинення юридичної особи, обґрунтовуючи свої вимоги неподанням відповідачем до органів державної податкової служби податкової звітності більше року.

Вдповдач явку свого представника в судове засідання не забезпечив, відзив на позовну заяву не надав.


Відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України справа розглянута за наявними матеріалами.

Розглянувши матерали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд


ВСТАНОВИВ:


03.04.1996р. № 62/5 рішенням Виконавчого комітету Маріупольської міської Ради, Міську громадську організацію пенсіонерів м. Маріуполя було зареєстроване як юридичну особу.

Згідно з наявною в матеріалах справи довідкою про включення до ЄДРПОУ, Міську громадську організацію пенсіонерів м. Маріуполя, було зареєстровано за наступною адресою: 341015, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Нахимова, буд. 186, кв. 8, яка перебуває на податковому обліку у Жовтневій міжрайонній державній податковій інспекції м. Маріуполя.

Відповідно до акту Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя від 18.10.2006р. № 329/15-114-2 відповідачем звітність не надавалась з 25.04.2000р.

Згідно з п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” (з змнами та доповненнями), платники податків зобовязані у встановлені чинним законодавством строки, подавати податкові декларацї, бухгалтерську звтнсть до державних податкових інспекцій в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об'єднаних державних податкових інспекцій, на які згдно з п. 3 ст.10 Закону Украни “Про державну податкову службу в Укран” покладені функц по контролю за свочасним х представленням.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення про припинення юридичної особи.

За таких обставин суд вважає, що позов Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя до Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполя про припинення юридичної особи підлягає задоволенню з віднесенням судових витрат на відповідача.

                    

На пдстав викладеного, керуючись ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”; ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст. ст. 33, 34, 43, 44, 49, 75, 82-85 ГПК Украни, господарський суд -


ВИРІШИВ:


Позов Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя до Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполя про припинення юридичної особи задовольнити.

Припинити юридичну особу – Міську громадську організацію пенсіонерів м. Маріуполя.

Стягнути з Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполя (87500, м. Маріуполь, пр. Нахимова, буд. 186, кв. 8, ЄДРПОУ 24315582, відомості про рахунки відсутні) на користь Державного бюджету Украни держмито в сумі 85 грн.

Стягнути з Міської громадської організації пенсіонерів м. Маріуполя (87500, м. Маріуполь, пр. Нахимова, буд. 186, кв. 8, ЄДРПОУ 24315582, відомості про рахунки відсутні) на користь Державного підприємства “Судовий інформаційний центр” (03680, м. Київ, вул. Трутенко, 2, р/р 26002014180001 у ВАТ “Банк Універсальний” м. Львів, МФО 325707, ЄДРПОУ 30045370) витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118 грн.

Рішення набуває законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.

У день набрання рішенням законної сили направити його державному реєстратору за місцем реєстрації підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення.

Видати накази.          


Суддя Волошинова Л.В.                               


Вик. Прядка І.М. тел.381-98-09

Надруковано у чотирьох примірниках: 1 - позивачеві; 1 - відповідачеві; 1 - державному реєстратору; 1 - у справу.