Рішення №385425

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А


25.01.07 р.                     Справа № 29/443пд                                                   

За позовом – Прокурора Микитівського району м.Горлівки в інтересах держави в особі Горлівської об”єднаної державної податкової інспекції м.Горлівка

до відповідачів: 1.Приватного підприємства “Донагрозахист” м.Донецьк

2. Товариства з обмеженою відповідальністю “Панорама Профі” м.Донецьк

про визнання угоди недійсною

Суддя господарського суду Донецької області Гаврищук Т.Г.

За участю прокурора – Кілійчук Т.В. – прокурор відділу прокуратури Донецької області

представників сторін:

від позивача – Граніна О.В.- ст. держподатковий інспектор (за довір.)

від відповідачів – 1. не з”явився

2.          не з”явився


Прокурор Микитівського району м.Горлівки в інтересах держави в особі Горлівської об”єднаної державної податкової інспекції звернувся до господарського суду з позовною вимогою до Приватного підприємства “Донагрозахист” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Панорама Профі” про визнання недійсною угоди, укладеної між відповідачами на підставі договору №11/03-3 від 11.03.2003р., з метою, завідомо суперечною інтересам держави і суспільства, на підставі ст.49 ЦК УРСР, стягнення з ТОВ “Панорама Профі” на користь ПП “Донагрозахист” грошових коштів в сумі 111148 грн. та стягнення з ПП “Донагрозахист” у доход державного бюджету грошових коштів в сумі 111148 грн.

          Ухвалами від 25.12.2006р. та від 10.01.2007р. суд зобов”язував позивача надати докази, що засвідчують наявність мети, яка завідомо суперечить інтересам держави і суспільства та докази, що засвідчують ухилення відповідача 2 від сплати податків чи наявність податкового боргу; обґрунтувати підстави для подання позову в інтересах Горлівської об”єднаної державної податкової інспекції.

Позивач без поважних причин не надав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору.

За таких обставин, позовну заяву слід залишити без розгляду згідно п.5 ст.81 ГПК України.

Після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право знов звернутись до господарського суду у загальному порядку.

На підставі викладеного, керуючись п.5 ст.81 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

У Х В А Л И В:

          Залишити позовну заяву Прокурора Микитівського району м.Горлівки в інтересах держави в особі Горлівської об”єднаної державної податкової інспекції до Приватного підприємства “Донагрозахист” та Товариства з обмеженою відповідальністю “Панорама Профі” про визнання недійсною угоди, укладеної між відповідачами на підставі договору №11/03-3 від 11.03.2003р., з метою, завідомо суперечною інтересам держави і суспільства, на підставі ст.49 ЦК УРСР, стягнення з ТОВ “Панорама Профі” на користь ПП “Донагрозахист” грошових коштів в сумі 111148 грн. та стягнення з ПП “Донагрозахист” у доход державного бюджету грошових коштів в сумі 111148 грн., без розгляду.Суддя Гаврищук Т.Г.