Рішення №386737

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про закриття провадження у справі

"15" січня 2007 р.

Справа № 16/596/06


За позовом: Прокуратури Комінтернівського району Одеської області в інтересах держави в особі Сичавської сільської ради Комінтернівського району Одеської області, Одеська область Комінтернівський район с. Сичавка, вул. Цветаєва, 4

до відповідача: Малого підприємства „Волна”, Миколаївська область с. Сичавка, вул. Коблевська, 1-1 Б

третя особа: Державне управління екології та природних ресурсів у Одеській області, м. Одеса, вул. Канатна, 83


Суддя Фролов В.Д.


П Р Е Д С Т А В Н И К И:


Від позивача: повноважний представник не з’явився.

Від відповідача: Клис А.А. довіреність від 11.01.2007р.

                     Стасів Я.Я. директор.

Від третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог: повноважний представник не з’явився.

У судовому засіданні приймає участь прокурор Давиденко А.В.


Суть спору: стягнення 4417,5 грн.


Позовна заява подана за правилами Господарського процесуального кодексу, в той час коли позивачем у справі виступає Сичавська сільська рада, яка, відповідно до приписів статті 5 закону України „Про місцеве самоврядування”, входить до системи місцевого самоврядування.

З 01.09.2005 року набрав чинності Кодекс адміністративного судочинства, в якому визначено в статті 3, що справа адміністративної юрисдикції – це переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Оскільки, позивач звертається з даним позовом, здійснюючи делеговані державою повноваження, позов повинен подаватись за правилами Кодексу адміністративного судочинства, тому що відносини носять публічно-правовий характер, а не господарський.

Враховуючи зазначене, суд закриває провадження у справі, оскільки справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Керуючись п. 1 ч .1 ст. 157 КАС України, господарський суд, –


У Х В А Л И В:


Закрити провадження у справі.Суддя

В.Д.Фролов