Рішення №388575

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

__________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про залишення позову без розгляду


"16" січня 2007 р. Справа № 13/384-АП-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Закуріна М. К. при секретарі Фінаровій О.Л., розглянувши справу

за позовом: Відкритого акціонерного товариства "Автотранспортне підприємство 2163"

до: Комунального підприємства "Каховське державне бюро технічної інвентаризації"

за участі представників сторін:

від позивача –не з’явився,

від відповідача –не з’явився,

про зобов’язання відповідача скасувати реєстрацію права власності за Плотніковою С.В. перереєструвати його за позивачем на нерухоме майно,


в с т а н о в и в:


Ухвалою суду від 16 жовтня поточного року порушено провадження у даній справі та її розгляд призначено на 2 листопада. При цьому відповідача зобов’язано надати відзив на позов та докази юридичного статусу (копію довідки про включення до державного Реєстру підприємств та організацій України).

Проте, в судове засідання у вказаний час відповідач свого представника не направив та витребувані судом документи не надіслав, у зв’язку з чим розгляд справи було відкладено до 12 грудня.

В судове засідання відповідач вдруге свого представника не направив, причини неявки суду не повідомив та витребувані документи не надав, у зв’язку з чим розгляд справи відкладений ухвалою від 12 грудня 2006 року до 16 січня 2007 року. При цьому позивач також в засідання не прибув та причини неявки суду не повідомив.

В засідання 16 січня представники сторін знову не прибули, що є підставою для залишення позовної заяви без розгляду на підставі пункту 4 статті 155 КАС України, відповідно до якої суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття.

На підставі викладеного та керуючись статтею 155 КАС України,


                                         у х в а л и в :


Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства „Автотранспортне підприємство 2163” до Комунального підприємства „Каховське державне бюро технічної інвентаризації” про зобов’язання скасувати реєстрацію права власності за Плотніковою С.В., перереєструвавши його за позивачем, залишити без розгляду.


Суддя М.К. Закурін