Рішення №388592

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

__________________________________________________________________________

У Х В А Л А

"26" січня 2007 р.                                                                 Справа № 4/368-ПД-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Ємленінової З.І.  при секретарі Сокуренко Л.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу      

за позовом:    товариства  з обмеженою відповідальністю "Хіммашпроект"  м.Київ

до:     приватного  підприємця  ОСОБА_1  м.Херсон

про  визнання недійсним договору оренди  

за участю  представників сторін:

від  позивача   - не прибув

від  відповідача - уповноважена особа  ОСОБА_2 

                                                               в с т а н о в и в:

Позивач звернувся з позовом про визнання недійсними договорів оренди НОМЕР_1, укладених між ним та відповідачем. Він посилається на невідповідність спірних договорів закону та зазначає, що при їх укладенні не було досягнуто згоди з усіх істотних умов та не додержано обов'язкових вимог, встановлених для  змісту  такого роду правочинів.

В наступному  позивач подав заяву про уточнення позовних вимог від 12.12.2006 року, якою він просить визнати неукладеними договори оренди НОМЕР_1, проте витребуваних судом оригіналів спірних договорів не надав, посилаючись на те, що вони знаходяться в матеріалах справи № 2/225-05.

Ухвалами  від 12.12.2006 року, від 11.01.2007року  та від  19.01.2007 року у зв'язку з неявкою відповідача та неподанням витребуваних від нього  доказів по справі, а також  за його клопотанням  розгляд справи відкладався.

Відповідач позовних вимог не визнає, надавши відзив на позов, яким просить припинити провадження у справі, посилаючись на те, що вимога про  встановлення факту не укладення договорів не може бути предметом спору в господарському процесі.

Судом  на час засідання отримана заява  від  позивача відповідно до  якої  він   просить  припинити  провадження у справі у зв'язку з  відмовою  від позову.

Відповідно до пункту 4 ст.80 ГПК України господарський суд  припиняє  провадження у справі якщо  позивач відмовився від  позову і відмову прийнято  господарським судом.

Заява   про  відмову від  позову підписана уповноваженим  представником позивача В.В.Бобриньовим, який діяв відповідно до  довіреності від 22.01.2007року, якою  йому надані повноваження генеральним  директором позивача на здійснення зазначених дій. Заява є  добровільним  волевиявленням  позивача,  тому вона приймається судом, у зв'язку з  чим  провадження у справі припиняється.

     На підставі викладеного, керуючись п. 4 ст. 80, ст. 86 ГПК України, суд -

у х в а л и в:

          1. Провадження у справі припинити.

          2. Копію даної ухвали направити сторонам по справі.

                    Суддя                                                                      З.І. Ємленінова

4прим.сл.