Рішення №388621

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


"16" січня 2007 р. Справа № 7/7-АП-07


м. Херсон, зал судового засідання № 324, 10 год. 50 хв.


Господарський суд Херсонської області у складі судді Задорожної Н.О. при секретарі Чуприні О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Нововоронцовської міжрайонної державної податкової інспекції, смт.Нововоронцовка Херсонської області

до Відкритого акціонерного товариства "Великоолександрівське племінне підприємство", смт. Велика Олександрівка Херсонської області

про стягнення 8179 грн. 46 коп.


представників сторін:

від позивача: Попович О.В. - ст. держподатінспектор, дов. № 44 від 12.01.07р.

від відповідача: не прибув.


Позивач звернувся з позовом, у якому просить суд стягнути з відповідача 8179 грн. 46 коп. заборгованості по податку з доходів фізичних осіб, яка склалася у підприємства за 2004р., 2005 р. та 1, 2, 3 квартал 2006 р.

Відповідач письмовий відзив не надав, явку представника не забезпечив, з заявою про відкладення слухання справи не звернувся.

Зважаючи на те, що відповідач у встановленому порядку був повідомлений про час і місце слухання справи, що підтверджується повідомленням відділення поштового зв'язку про вручення поштового відправлення з ухвалою про відкриття провадження у справі, заяви про відкладення слухання справи від нього не надходило, суд розглядає справу по наявних в ній документах без участі представника відповідача.

Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд

в с т а н о в и в:

Відповідач зареєстрований в якості суб'єкта підприємницької діяльності і знаходиться на обліку в Нововоронцовській МДПІ Херсонської області в якості платника податків, які має сплачувати у порядку, строки і розмірах встановлених чинним податковим законодавством.

Згідно наданого позивачем податкового розрахунку сум доходу, нарахованого на користь платників податку та сум утриманого з них податку відповідач має податкову заборгованість по узгодженим податковим зобов'язанням із сплати податку з доходів фізичних осіб в сумі 8179 грн. 46 коп., яка склалася за період 2004 р., 2005 р. та 1, 2, 3 кварталів 2006 р.

Факт узгодження податкового зобов'язання по податку на прибуток та єдиному податку підтверджено наданими в матеріали справи податковими розрахунками форми № 1ДФ за І-IV квартал 2004р., I-IV 2005 р., І-ІІІ квартал 2006 р.

На день розгляду справи підприємство податкові зобов'язання по перерахуванню податкового боргу по податку з доходів фізичних осіб не виконало.

Доказів погашення заборгованості по існуючій податковій недоїмці або заперечень по суті позову суду не надано.

Зважаючи на викладене, керуючись приписами п.п.3.1.1 п.3.1 ст.3 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" суд визнав позов обґрунтованим і задовольняє його у повному обсязі.

У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови та повідомлено про дату, час і місце складення її повного тексту - 19.01.2007р. о 10 год. 20хв., каб. №324.

Керуючись ст.ст. 158, 160-163, 167, п.6 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, суд


постановив:


1. Позов задовольнити.

Стягнути з відкритого акціонерного товариства "Великоолександрівське племпідприємство", Херсонська область, смт. Велика Олександрівка, вул.Заводська, 16, код ЄДРПОУ 00710718, рахунки невідомі, на користь місцевого бюджету, р/р 33213800600064, УДК у В.Олександрівському районі, 24103816, МФО 852010, - 8179грн. 46 коп. основного платежу по податку з доходів фізичних осіб.


Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя Н.О. Задорожна

Повний текст постанови

складено 19.01.2007р.