Рішення №388648

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

__________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про закриття провадження у справі

"16" січня 2007 р. Справа № 9/1-АП-07

м. Херсон, зал судового засідання № 322, 10 год. 20 хв.

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ребристої С. В. при секретарі Муравльовій Г.М., розглянувши справу

за позовом: Управління Пенсійного фонду України в Комсомольському районі м.Херсона, м.Херсон

до: Військової частини А-1604, м.Херсон

про стягнення 466 грн. 16 коп.

за участю представників сторін:

від позивача: Горбань В.В. –зав. юридичного сектору, дор. від 16.01.2007р.

від відповідача: Малиш О.М. –представник, дор. від 15.01.2006р.

Суть спору: Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить стягнути з відповідача заборгованість по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в сумі 466 грн. 16 коп.

Позивач в судовому засіданні надав суду лист № 404-07 від 15.01.2007р., в якому він повідомив суд про те, що він відмовляється від позову, оскільки заборгованість в сумі 466 грн. 16 коп. сплачена відповідачем у повному обсязі.

Відповідач в судовому засіданні надав суду документальні докази, які підтверджують повне погашення заборгованості перед позивачем (копія платіжного доручення № 676 від 13.12.2006р.).

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представників сторін, суд,


в с т а н о в и в:


Відповідно до п.15 положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001р. № 121, повноваження Пенсійного фонду України здійснюються через утворені в установленому порядку відповідні управління та відділи. А тому органом уповноваженим державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах, є Комсомольський районний відділ ПФУ.

Згідно п.2.3. Положення “Про Управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах”, затвердженого Постановою управління Пенсійного фонду України № 8-2 від 30.04.2002 року –Управління Пенсійного фонду має право: вимагати від посадових осіб підприємств, установ, організацій і фізичних осіб, які є платниками збору або використовують кошти Фонду, усунення порушень законодавства щодо сплати збору й використання коштів Фонду; вживати в установленому законодавством порядку заходів, спрямованих на стягнення не внесених своєчасно сум збору разом з нарахованою пенею, а також застосовувати штрафні санкції відповідно до законодавства.

УПФУ в Комсомольському районі м. Херсона, є органом державної влади, підвідомчий Херсонському управлінню Пенсійного фонду України і уповноважений державою на реалізацію державної політики в сфері забезпечення збору страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Матеріали справи свідчать, що станом на 30.11.2006р. відповідач мав заборгованість перед позивачем в сумі 466 грн. 16 коп., але позивач надав лист № 404-07 від 15.01.2007р., в якому повідомив суд про те, що заборгованість в сумі 466 грн. 16 коп. повністю погашена відповідачем (платіжне доручення № 676 від 13.12.2006р.) та просить закрити провадження у справі у зв”язку з відмовою від позову. Дану відмову прийнято судом, оскільки вона не порушує охоронюваних законом прав і інтересів сторін або інших осіб.

З огляду на вищевикладене, суд закриває провадження по справі на підставі п.2 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Керуючись п. 2 ст. 157, ст. 165 КАС України суд,

у х в а л и в:


1.Закрити провадження у адміністративній справі.

2. Ухвалу надіслати сторонам.


Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.Суддя С.В. Ребриста