Рішення №388652

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

__________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про залишення позову без розгляду


"30" січня 2007 р. Справа № 13/18-АП-07

Господарський суд Херсонської області у складі судді Закуріна М. К. при секретарі Фінаровій О.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Малого приватного підприємства "Мелисса"

до: Державної податкової інспекції у Генічеському районі

за участю представників:

позивача –не з’явився,

відповідача –Большаков С.О. (головний державний податковий інспектор),

про визнання неправомірними дій відповідача по винесенню податкової вимоги № 1/103 від 15 листопада 2006 року та визнання її нечинною,


                                         в с т а н о в и в:


Згідно до положень статті 6 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України до початку діяльності окружного адміністративного суду адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішуються відповідним господарським судом за правилами Кодексу адміністративного судочинства України. У зв’язку з тим, що за пунктом 1 вказаних Прикінцевих положень КАС України набрав чинності з 1 вересня 2005 року, судове рішення за даною справою винесено з дотриманням вимог КАС України.

Ухвалою суду від 12 грудня 2007 року порушена дана справа та її розгляд призначено на 18 січня поточного року. При цьому позивача зобов’язано явкою в судове засідання.

Проте, в судове засідання представник позивача не з’явився, надіславши клопотання про відкладення розгляду справи, у зв’язку з чим розгляд був відкладений до 30 січня, про що повідомлено позивача відповідною повісткою, якою зобов’язано прибути в наступне судове засідання.

В призначений до розгляду справи час представник позивача вдруге не прибув та причини неявки суду не повідомив.

За змістом пункту 4 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Викладені обставини свідчать про повторне неприбуття представника позивач в судове засідання без повідомлення суду про розгляд справи без його участі, що є підставою для залишення позову без розгляду.

На підставі викладеного та керуючись пунктом 4 частини 1 статті 155 КАС України,


                                         у х в а л и в :


Позов Малого приватного підприємства „Мелисса” до Державної податкової інспекції у Генічеському районі про визнання неправомірними дій відповідача по винесенню податкової вимоги № 1/103 від 15 листопада 2006 року та визнання її нечинною залишити без розгляду.


Суддя М.К. Закурін