Рішення №388653

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

16.01.2007 Справа № 9/3-АП-07

м.Херсон, зал судового засідання №322, 11 год. 10 хв.

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ребристої С. В. при секретарі Муравльовій Г.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Прокурора Нововоронцовського району Херсонської області в інтересах держави в особі Нововоронцовського районного центру зайнятості, смт.Нововоронцовка Херсонської області

до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Червонофлотець", с. Дудчани Нововоронцовського району Херсонської області

про стягнення 4329 грн. 29 коп.

За участю прокурора –Пуляєв І.В.

представників сторін:

від позивача –Ламтьов А.М. - головний спеціаліст-юрисконсульт, дор. № 2 від 04.01.2007р.

від відповідача –Федьків В.П. –гол. бухгалтер, дор. від 16.01.2007р.


Суть спору: Прокурор Нововоронцовського району звернувся з позовною заявою до суду з в інтересах держави в особі Нововоронцовського районного центру зайнятості в якій просить стягнути з відповідача (СТОВ “Червонофлотець”) заборгованість по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в сумі 4329 грн. 29 коп.

Представник позивача та прокурор підтримали позовні вимоги в повному обсязі.

Представник відповідача позовні вимоги визнає в повному обсязі, наявність заборгованості пояснює тяжким фінансовим станом підприємства та просить суд надати розстрочку виконання постанови.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши прокурора та представників сторін, суд


в с т а н о в и в:


Нововоронцовський районний центр зайнятості є робочим органом виконавчої дирекції Фонду загальнообов”язкового соціального страхування на випадок безробіття, на підставі Положення про Нововоронцовський районний центр зайнятості та довідки про включення до ЄДРПОУ від 09.06.1998р. центр є юридичною особою.

СТОВ “Червонофлотець” (відповідач) згідно до ст. 35 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” є платником збору на обов”язкове соціальне страхування на випадок безробіття. Але страхові внески до Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття сплачує не в повному обсязі та несвоєчасно.

Відповідно до розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за 3 квартал 2006р. до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відповідач має прострочену заборгованість по сплаті страхових внесків в сумі 4329 грн. 29 коп. (арк. справи № 11).

Згідно ст. 35, 38 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” у разі несвоєчасної сплати страхових внесків або неповної їх сплати страхувальники сплачують суму донарахованих страхових внесків (недоїмки), штраф та пеню.

Станом на 27.11.2006р. заборгованість відповідача становить 4329 грн. 29 коп., що підтверджується розрахунковою відомістю про нарахування і перерахування страхових внесків до фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за 3 квартали 2006р. (арк. справи №11) та розрахунком ціни позову заборгованості страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за 9 місяців 2006р. (арк. справи № 12).

Дослідивши матеріали справи суд дійшов висновку про обгрунтованість позовних вимог і визнав їх такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі –4329 грн. 29 коп. Суд відхиляє клопотання відповідача щодо вирішення у даному судовому засіданні питання надання розстрочки виконання постанови суду, оскільки процесуальний порядок вирішення цього питання регламентовано ст.263 КАС України.

У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови та повідомлено прокурора та представників сторін про час і місце виготовлення постанови суду в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.94, 158, 160-163, 167, п. 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд


постановив:


1. Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Червонофлотець”, Херсонська область, Нововоронцовський район, с.Дудчани (р/рахунок 26007661 в Новокаховській філії АППБ “Аваль” МФО 352598, код ЄДРПОУ 03784901) на користь Нововоронцовського районного центру зайнятості, Херсонська область, смт. Нововоронцовка, вул. Петровського, 5-а, р/рахунок 3717432900233 (код доходу 50040200) в УДК в Херсонській області, МФО 852010, код 24103667 недоїмку по перерахуванню страхових внесків 4329 грн. 29 коп.


Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після апеляційного розгляду справи.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 КАС України –з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя С.В. РебристаПостанову складено у повному обсязі 17.01.2007р.