Рішення №389492


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

30.01.2007 Справа № 5/67

          Дніпропетровський апеляційний господарський суд в особі:

судді- доповідача Павловського П. П.

розглянувши апеляційну скаргу приватного підприємства “Лайтнінг –Кір”, м. Кіровоград на постанову господарського суду Кіровоградськоїї області від 30.12.06р. у справі № 5/67

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “ СТ –Будсервіс”, м. Кіровоград

до Кіровоградської міської ради

треті особи в справі, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору:

I - приватне підприємство “Лайтнінг –Кір”, м. Кіровоград

II –Кіровоградське міське управління земельних ресурсів

III –Кіровоградська обласна спілка споживчих товариств

про скасування пункту 16 рішення двадцятої сесії четвертого скликання Кіровоградської міської ради №1327 від 12 листопада 2004 року.

ВСТАНОВИВ:

          17.01.07 року до Дніпропетровського апеляційного господарського суду надійшла адміністративна справа за апеляційною скаргою приватного підприємства “Лайтнінг –Кір”, м. Кіровоград на постанову господарського суду Кіровоградської області від 30.12.06р.

          17.01.07 року ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду відповідно до ст.ст.108,187,189 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі було залишено без руху, на підставі ч.6 ст 187 Кодексу адміністративного судочинства України якою встановлено, що заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга підписуються особою, яка їх подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше та відповідно до ч. 7 ст 187 Кодексу адміністративного судочинства України якою встановлено, що заяви про апеляційне оскарження та до апеляційної скарги додаються їхні копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Для усунення недоліків апеляційної скарги скаржнику необхідно було у строк до 27.01.2007р. надати на адресу Дніпропетровського апеляційного господарського суду дві копії апеляційної скарги та доручення представника.

          До 27.01.07 року до Дніпропетровського апеляційного господарського суду не надійшло вищевказаних документів.

          Скаржник не усунув недолікі на підставі яких провадження у справі було залишено без руху.

          Керуючись ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу приватного підприємства “Лайтнінг –Кір”, м. Кіровоград на постанову господарського суду Кіровоградськоїї області від 30.12.06р. у справі № 5/67 -           повернути без розгляду.

          Копію ухвали з заявою про апеляційне оскарження та апеляційною скаргою направити до приватного підприємства “Лайтнінг –Кір”, м. Кіровоград.

          Суддя П. П. Павловський