Рішення №390104

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б                                         


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

          

26.07.06 р.                                                                                № 75/20-06


Київський міжобластний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

          Головуючого                                        Федорова М. О.

Суддів: Мельника С. М.


Суддів: Ільєнок Т.В.

-розглянувши апеляційну скаргу закритого акціонерного товариства „Росава” на рішення господарського суду Київської області від 14.06.2006 року


по справі № 75/20-06 (суддя Іваненко Я.Л.)


за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Кондитерська фабрика

„Лагода”, м. Кагарлик


до Закритого акціонерного товариства „Росава”, м. Кагарлик


про стягнення 8800 грн.


в с т а н о в и в :


Рішенням господарського суду Київської області від 14.06.2006 року позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю „Кондитерська фабрика „Лагода” задоволено повністю.

Не погоджуючись із вищевказанним рішенням господарського суду Київської області, закрите акціонерне товариство „Росава” звернулось до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою разом з клопотанням про відновлення пропущеного процесуального строку.

В клопотанні закрите акціонерне товариство „Росава” просить відновити строк подання апеляційної скарги, оскільки оскаржуване рішення місцевого господарського суду відповідачем отримано лише 30.06.2006р., про те свідчить довідка Кагарлицького вузла поштового зв’язку.

Перевіривши матеріали справи, розглянувши доводи клопотання про причини пропуску процесуального строку на подання скарги, апеляційний господарський суд встановив, що дане клопотання відповідача підлягає задоволенню, а апеляційна скарга приймається до провадження з наступних підстав.

Згідно ст.93 ГПК України апеляційна скарга подається, а апеляційне подання вноситься, протягом десяти днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом, а у разі якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення - з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.

Рішення від 14.06.2004р. місцевим господарським судом надіслано 22.06.2006р., про що свідчить відмітка канцелярії суду на лицьовій стороні рішення.

Апеляційну скаргу закритого акціонерного товаритва „Росава” подано згідно вхідного штампу канцелярії місцевого господарського суду 12.07.2006р., тобто з пропуском десятиденного строку, встановленого ст.93 ГПК України.

Відповідно до ст. 53 ГПК України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.

Приймаючи до уваги вказане, колегія суддів вважає причину пропуску встановленого законом процесуального строку подання апеляційної скарги поважною.

За вищенаведених обставин клопотання про відновлення строку подання апеляційної скарги підлягає задоволенню та апеляційна скарга приймається апеляційним господарським судом до провадження.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.53, ст.93, ст.98 ГПК України, апеляційний господарський суд,-

УХВАЛИВ:

                    

                    1. Прийняти апеляційну скаргу ЗАТ "Росава" до провадження.

                    2. Розгляд справи призначити на 21.09.06р. о 16:00. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м.Київ, вул.Жилянська 58 б

                    3. Викликати для участі у засіданні повноважних представників сторін.

                              

          Головуючий суддя                                                            Федоров М. О.

          Судді

                                                                                          Мельник С. М.


                                                                                          Ільєнок Т.В.