Рішення №390112

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б                                         


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

          

21.07.06 р.                                                                                № 70/12-06


Київський міжобластний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

          Головуючого                                        Сибіги О. М.

Суддів: Швеця В.О


Суддів: Поліщука В.Ю.

розглянувши апеляційні скарги відкритого акціонерного товариства „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород на рішення господарського суду Київської області від 04.07.2006 року та на ухвалу господарського суду Київської області від 07.07.2006 року


по справі № 70/12-06 (суддя Писана Т.О.)


за позовом закритого акціонерного товариства „Будівельна компанія „Укренергобуд”

м. Київ

до відкритого акціонерного товариства „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород


про стягнення 508892 грн.,


           В С Т А Н О В И В :


Рішенням господарського суду Київської області від 04.07.2006 року позовні вимоги закритого акціонерного товариства „Будівельна компанія „Укренергобуд” м. Київ до відкритого акціонерного товариства „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород задоволено та стягнуто з відповідача на користь позивача 3520415 грн. суми збитків, 1000 грн. витрат за проведення експертизи, 25500 грн. державного мита і 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Не погоджуючись з рішенням місцевого господарського суду, відкрите акціонерне товариство „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород звернулося до апеляційного суду зі скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду Київської області від 04.07.2006 року, та прийняти нове, яким відмовити закритому акціонерному товариству „Будівельна компанія „Укренергобуд” м. Київ у задоволенні позову повністю.

          Розглянувши апеляційну скаргу та додані до неї матеріали, колегія суддів визнає їх достатніми для прийняття скарги до провадження.

Крім того, ухвалою господарського суду Київської області від 07.07.2006 року задоволено клопотання закритого акціонерного товариства „Будівельна компанія „Укренергобуд” м. Київ про забезпечення позову та накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно, що належить відкритому акціонерному товариству „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород на праві власності в межах стягуваної суми, що становить 3547033 грн., до набрання рішенням місцевого господарського суду від 04.07.2006 року законної сили та його виконання.

          Не погоджуючись з ухвалою господарського суду Київської області від 07.07.2006 року, відкрите акціонерне товариство „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород звернулося до апеляційного суду зі скаргою, в якій просить скасувати ухвалу місцевого господарського суду про забезпечення позову.

Розглянувши апеляційну скаргу та додані до неї матеріали, колегія суддів визнає їх достатніми для прийняття скарги до провадження.

Враховуючи те, що у вищевказаних апеляційних скаргах оскаржуються процесуальні документи пов’язані між собою, апеляційний господарський суд вважає за доцільне приєднати апеляційну скаргу на ухвалу місцевого господарського суду від 07.07.2006 року до апеляційного провадження з розгляду апеляційної скарги відкритого акціонерного товариства „Укренергобудмеханізація” м. Вишгород на рішення господарського суду Київської області від 04.07.2006 року по справі № 70/12-06.

Керуючись ст.ст. 65, 93, 98, 99 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

                    

                    1. Прийняти апеляційну скаргу ВАТ"Укренергобудмеханізація" до провадження.

                    2. Розгляд справи призначити на 30.08.06р. о 11:40. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м.Київ, вул.Жилянська 58 б

                    3. Викликати для участі у засіданні повноважних представників сторін.

                              

          Головуючий суддя                                                            Сибіга О. М.

          Судді

                                                                                          Швець В.О


                                                                                          Поліщук В.Ю.