Рішення №390193

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

09.01.2007 року Справа № 9/690н-ад


Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:                              Лазненко Л.Л.

суддів:                                        Бородіної Л.І.

Іноземцевої Л.В.

          секретар

судового засідання                     Чернікова Я.В.


та за участю

представників сторін:

від позивача:                    компетентний та повноважний

                    представник не прибув;


від відповідача:                                Тертична О.З., головний державний

                                                  податковий ревізор-інспектор,

довіреність № 13/10 від 09.01.2007;


Жадан О.О., старший державний податковий інспектор юридичного відділу, довіреність № 14/10 від 09.01.2007;

розглянув у відкритому

судовому засіданні

апеляційну скаргу                    Державної податкової інспекції у м.Лисичанську, м.Лисичанськ Луганської області

на постанову

господарського суду                    Луганської області

від                                                  23.10.2006

у справі                                        № 9/690н-ад (суддя Ворожцов А.Г.)


за позовом                                        Колективного підприємства "Лисичанський завод залізобетонних виробів", м.Лисичанськ Луганської області


до відповідача                              Державної податкової інспекції у м.Лисичанську, м.Лисичанськ Луганської області


про скасування податкових повідомлень-рішень


В С Т А Н О В И В:

Постановою господарського суду Луганської області від 23.10.2006 по справі № 9/690н-ад (суддя Ворожцов А.Г.) скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м.Лисичанську Луганської області від 09.08.2006 № 0001042301/0, за яким позивачеві по справі Колективному підприємству "Лисичанський завод залізобетонних виробів", м.Лисичанськ нараховане податкове зобов'язання в сумі 78397 грн. 50 коп., оскільки за наслідками проведеної документальної невиїзної перевірки державним податковим органом встановлені порушення платником податку п.п.8.1.2, 8.1.4 п.8.1, п.п.8.2.2 п.8.2, п.п.8.6.1 п.8.6 ст.8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 22.05.1997 № 283/97-ВР, через що завищена сума амортизації - 174217 грн., що вплинуло на сплату податкових зобов'язань, а саме - заниження податку на прибуток за 2003 рік у сумі 52565 грн. 00 коп.

Відповідач у справі не погодився з висновком суду першої інстанції, звернувся до Луганського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою від 23.11.2006 № 13732/10 з проханням скасувати постанову господарського суду Луганської області від 23.10.2006 по справі № 9/690н-ад та прийняти нове рішення по справі, яке саме - не зазначив у скарзі.

В судовому засіданні 09.01.2007 повноважний і компетентний представник державної інспекції наполягав на задоволенні апеляційної скарги з посиланням на те, що станки, про які йде мова в акті перевірки, недоукомплектовані, не введені до експлуатації, з чого не можуть бути використовуваними позивачем у своїй господарській діяльності і на них не має нараховуватися амортизація.

Окрім цього, відповідачем звернута увага на те, що данні, наведені в дефектному акті, співпадають з даними експерта, станки ніколи не працювали, а позивачем взагалі неправильного нарахована амортизація, зовсім по іншій групі.

Заявник апеляційної скарги без поважних причин не забезпечив участь свого представника в судовому засіданні апеляційної інстанції, хоча належним чином сповіщений про час, день, місце розгляду апеляційної скарги по справі.

Згідно розпорядження голови Луганського апеляційного господарського суду від 05.01.2007 по даній справі внесені зміни до складу судової колегії апеляційної інстанції: суддя Бородіна Л.І. введена замість судді Якушенко Р.Є., яка хворіє та з цього виключена зі складу судової колегії по розгляду апеляційної скарги, згідно ст.28 Закону України "Про судоустрій України", ст.ст.24, 26 Кодексу адміністративного судочинства України.

Судова колегія вважає за необхідне для повного та всебічного дослідження всіх обставин у справі зобов'язати апелянта прибути в судове засідання Луганського апеляційного господарського суду і надати письмове обґрунтуване заперечення на апеляційну скаргу.

Керуючись ст.ст.150, 165 Кодексу адміністративного судочинства України Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів


У Х В А Л И В:

1.Розгляд апеляційної скарги відкласти на 30.01.2007 на 14год. 20 хв.


2.Засідання відбудеться в приміщені Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м.Луганськ, вул.Коцюбинського, б.2, 6-й поверх, кім. 606.


          3. Зобов'язати позивача - надати суду нормативно-документальне обґрунтування своїх доводів, обґрунтоване заперечення на апеляційну скаргу по справі, докази використання станків (на які нарахована амортизація) в своїй господарській діяльності, находження їх у робочому стані та документальне підтвердження їх експлуатації, наявності підстав для нарахування на них амортизації та не заподіяння порушень приписів ст.8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (до справи).


4. Зобов’язати відповідача –надати суду нормативно-документальне обґрунтування своїх доводів; внести уточнення своїх вимог за апеляційною скаргою по справі.Явка повноважних та компетентних представників сторін у судове засідання обов’язкова.Головуючий суддя                                                  Л.Л.ЛазненкоСуддя                                                                      Л.І.Бородіна                                                                                


Суддя Л.В.Іноземцева