Рішення №390195

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ

ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Від  "20" січня 2007 р.                                             № 01-35/123-А

Суддя Шум М.С., розглянувши матеріали

за позовом Підприємця ОСОБА_1, м. Ковель

до відповідача: Управління МВС України у Волинській області, м. Луцьк

про зобов'язання видачі дозволу на виготовлення печатки

Встановив: позивач - підприємець ОСОБА_1 звернувся в господарський суд Волинської області з позовною заявою про визнання неправомірною відмову Відділу громадської безпеки управління МВС України у Волинській області у наданні дозволу на виготовлення печатки із зазначенням в описі відомостей про аудиторську діяльність та зобов'язання відповідача видати дозвіл на виготовлення печатки з описом:ІНФОРМАЦІЯ_1, підприємець, ОСОБА_1,НОМЕР_1.

Згідно п. 6 Прикінцевих та перехідних положень кодексу Адміністративного судочинства України, до початку діяльності окружного адміністративного суду адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішуються відповідним господарським судом за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.

Подана позовна заява не може бути прийнята господарським судом Волинської області, оскільки не відповідає вимогам Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до вимог ст.ст. 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, якими встановлено форму і зміст позовної заяви, в позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку; ім'я (найменування) відповідача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку; зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а також до останньої додаються копії позовної заяви та всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Однак, в порушення зазначених вимог закону, позивачем не додано до позовної заяви копії останньої, копій всіх документів, що приєднано до заяви, відповідно до кількості відповідачів.

Відповідно до вимог ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України у випадку коли позовна заява подана без додержання вищезазначених вимог, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Суд, розглянувши подану позовну заяву та додані до останньої документи, прийшов до висновку про залишення останньої без руху та надання позивачу строку для усунення недоліків щодо оформлення та подачі позовної заяви (зокрема, надання копій заяви та всіх документів, що приєднано до останньої, відповідно до кількості відповідачів).

Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, -

ухвалив:

1. Позовну заяву підприємця ОСОБА_1 про зобов'язання видачі дозволу на виготовлення печатки, залишити без руху.

2. Підприємцю ОСОБА_1 до 05.02.2007р. усунути зазначені недоліки позовної заяви.

          Суддя                                                           М.С. Шум