Рішення №390402

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

ухвала про повернення АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ

25.01.2007 року Справа № 12/278

Луганський апеляційний господарський суд колегією суддів у складі:

головуючого судді Бородіної Л.І.

суддів Іноземцевої Л.В.

Перлова Д.Ю.

Розглянувши

апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м.Ровеньки

Луганської області                               

на ухвалу

господарського суду Луганської області

                                         від 09.01.2007

у справі № 12/278 (суддя Палей О.С.)


за позовом Державної податкової інспекції у м.Ровеньки

Луганської області                     

                                                                                 

до відповідача                      Луганського обласного комунального спеціалізованого

теплозабезпечуючого підприємства

„Луганськтеплокомуненерго”, м.Луганськ в особі

Експлуатаційного району Луганського обласного

                                         комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого

                                         підприємства „Луганськтеплокомуненерго”, м.Ровеньки

                                         Луганської області

                                        

про звернення стягнення на активи на суму

803522 грн. 04 коп.


В С Т А Н О В И В :


Ухвалою господарського суду Луганської області від 09.01.2007 у справі № 12/278 (суддя Палей О.С.) за позовом Державної податкової інспекції (ДПІ) у м.Ровеньки Луганської області до Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства (ЛОКСТП) „Луганськтеплокомуненерго”, м.Луганськ в особі Експлуатаційного району Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства (ЛОКСТП) „Луганськтеплокомуненерго”, м.Ровеньки Луганської області, залишено без задоволення скаргу ДПІ у м.Ровеньки Луганської області на дії Державної виконавчої служби (ДВС) м.Ровеньки Луганської області.

ДПІ у м.Ровеньки Луганської області (позивач у справі) не погодилася з прийнятою ухвалою та 16.01.2007 подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу господарського суду Луганської області від 09.01.2007 у справі № 12/278, поновити виконавче провадження щодо стягнення з відповідача у справі податкового боргу з податку на прибуток у сумі 802593 грн. 92 коп. згідно наказу господарського суду Луганської області від 10.07.2005 № 12/278.


Проте, в порушення частини 1 статті 95 Господарського процесуального кодексу України ДПІ у м.Ровеньки Луганської області до апеляційної скарги не надано доказів надіслання копій апеляційної скарги відповідачу у справі –ЛОКСТП „Луганськтеплокомуненерго”, м.Луганськ в особі Експлуатаційного району ЛОКСТП „Луганськтеплокомуненерго”, м.Ровеньки Луганської області та ДВС у м.Ровеньки Луганської області, про що свідчить акт про розкривання поштового відправлення Луганського апеляційного господарського суду від 23.01.2007.


          У зв”язку з викладеним та відповідно до пункту 2 частини 1 статті 97 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга ДПІ у м.Ровеньки Луганської області не приймається до розгляду і повертається заявникові Луганським апеляційним господарським судом.

          Після усунення обставин, зазначених у пункті 2 частини 1 статті 97 Господарського процесуального кодексу України скаржник має право повторно подати апеляційну скаргу.


          Керуючись ст.ст.86, 94, п.1 ст.95, п.2 ст.97 Господарського процесуального кодексу України, Луганський апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у м.Ровеньки Луганської області на ухвалу господарського суду Луганської області від 09.01.2007 у справі № 12/278 повернути заявникові без розгляду.

Додаток: тільки заявнику –апеляційна скарга –на 2-х аркушах, копія акту від 23.01.2007 –на 1-му аркуші (всього –на 3-х аркушах).Головуючий суддя Л.І.БородінаСуддя Л.В.ІноземцеваСуддя Д.Ю.Перлов


Надруковано 6 примірників:

1 - до справи;

2 - позивачу;

3 - відповідачу;

4 –ДВС у м.Ровеньки

5 - ГСЛО

6 - до наряду


Внесено