Рішення №391031

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

_________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А


"30" січня 2007 р.

Справа № 30/14-06-610

Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді:

Тофана В.М.

Суддів:

Журавльова О.О.


Михайлова М.В.


за участю представників сторін:

Від позивача –Зайцев С.М., по дов.

Від відповідача 1 –Дягілев О.В., по дов.

Від відповідача 2 –Дягілев О.В., по дов.

Усатенко В.О., по дов.

Від третьої особи (Мінтрансзв’язку) – не з’явився, належним чином повідомлений

Від третьої особи (Представництво) – не з’явився, належним чином повідомлений,


розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Одеської залізниці

на рішення господарського суду Одеської області від 20.11.2006 року

по справі № 30/14-06-610

за позовом Одеської залізниці

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача –Міністерство транспорту та зв’язку України

до: 1. Одеської міської ради

2. Виконкому Одеської міської ради

третя особа на стороні відповідачів –Представництво по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради

про визнання права власності


та за позовом третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - Представництво по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради

третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору –Одеська міська рада

до Одеської залізниці

про усунення перешкод та виселення

Встановив:

Одеська залізниця звернулась у місцевий господарський суд Одеської області з позовом до Виконкому Одеської міської ради про визнання права власності держави в особі Міністерства транспорту та зв’язку України на нежитлові приміщення вбудованих кас, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12-а та вул. Ак. Глушко, 13.

У процесі розгляду справи третя особа, яка не заявляла самостійних вимог на предмет спору –Представництво по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради –звернулась з позовом до Одеської залізниці про усунення перешкод у здійсненні права власності територіальною громадою м. Одеси у відношенні приміщення загальною площею 5 118,6 кв.м., що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12-а та виселення Одеської залізниці із зазначених приміщень.

Рішенням місцевого господарського суду від 20.11.2006р. (суддя Рога Н.В.) в задоволенні позовних вимог Одеської залізниці відмовлено, а позовні вимоги Представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради задоволені в повному обсязі: зобов’язано усунути перешкоди у здійсненні права власності територіальної громади м. Одеси у відношенні приміщення загальною площею 5118,6 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12а, та виселено Одеську залізницю із незаконно займаних нежилих приміщень загальною площею 5118,6 кв.м, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12а і стягнуто з Одеської залізниці на користь Представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради витрати по сплаті держмита у сумі 85 грн. та витрати на ІТЗ судового процесу у сумі 118 грн.

Не погоджуючись з ухваленим рішенням суду першої інстанції, Одеська залізниця подала апеляційну скаргу, в якій просить зазначене рішення суду скасувати та постановити нове рішення, яким її позовні вимоги задовольнити в повному обсязі, а в задоволенні позовних вимог Представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради відмовити.

До винесення постанови по апеляційній скарзі у відповідності зі ст. 100 Господарського процесуального кодексу України 23.01.2007 р. від позивача (Апелянта) надійшла до апеляційного господарського суду заява про відмову від апеляційної скарги.

Апеляційна інстанція, розглянувши цю заяву Апелянта, вважає, що вона підлягає задоволенню, оскільки згідно вказаної статті цього Кодексу особа, яка подала апеляційну скаргу (подання), має права відмовитись від неї до винесення постанови. Підстави для неприйняття відмови від апеляційної скарги відсутні і зазначене рішення суду не оскаржено іншими сторонами і третіми особами.


Враховуючи викладене і керуючись ст.ст. 99, 100

Господарського процесуального кодексу України,

апеляційний господарський суд, -


У Х В А Л И В:


          Прийняти відмову Одеської залізниці від апеляційної скарги на рішення господарського суду Одеської області від 20 листопада 2006 р. по справі № 30/14-06-610.

          Апеляційне провадження по цій справі припинити.

Справу скерувати до господарського суду Одеської області.


Головуючий суддя: В.М. Тофан


Судді: О.О. Журавльов


                                                                                                    М.В. Михайлов