Рішення №391475

Копія

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И 

30 листопада 2006 року                                                                                                    м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого                                  Співака В.І.

суддів:                                             Білуги С.В.

                                             Гаманка О.І.

                                             Загороднього А.Ф.

         Заїки М.М.,

при секретарі                                 Проценко О.О.,

                                                                    

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду автономної Республіки Крим від 13.09.05 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі Автономної Республіки Крим про зарахування до трудового стажу для призначення пенсії строк відбування покарання, -

в с т а н о в и л а:

У серпні 2004 року ОСОБА_1 звернулася до Джанкойського районного суду  Автономної Республіки Крим з позовом до управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі Автономної Республіки Крим про зарахування до трудового стажу для призначення пенсії строк відбування покарання.

          Рішенням Джанкойського районного суду Автономної Республіки Крим від 14.12.04 року у позовні вимоги ОСОБА_1 було задоволено.

          Рішенням апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 13.09.05 року апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі Автономної Республіки Крим було задоволено. Рішення Джанкойського районного суду Автономної Республіки Крим  від 14.12.04 року скасовано та постановлено нове, яким відмовлено ОСОБА_1 у задоволенні позову.  

У касаційній скарзі ОСОБА_1 не  погоджуючись з рішенням суду апеляційної інстанції, посилаючись на допущені судом порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати рішення апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 13.09.05 року та залишити в силі рішення Джанкойського районного суду Автономної Республіки Крим від 14.12.04 року.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, колегія суддів вважає, що касаційна скарга ОСОБА_1 задоволенню не підлягає, оскільки рішення апеляційної інстанції постановлено з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими. Підстав для передачі справи для розгляду у судовому засіданні немає.

Відповідно до частини 1 статті 220 Кодексу адміністративного судочинства України суд касаційної інстанції перевіряє правильність застосування судами першої та апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у справі і не може досліджувати докази, встановлювати та визнавати доведеними обставини, що не були доведені в судовому рішенні, та вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу.

Керуючись статтями 212, 215, 2201. 223, 224, 230, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення, а рішення апеляційного суду автономної Республіки Крим від 13.09.05 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі Автономної Республіки Крим про зарахування до трудового стажу для призначення пенсії строк відбування покарання  - без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                Головуючий                                                                                   В.І. Співак

                судді:                                                                                                  С.В. Білуга

                                                                                                                        О.І. Гаманко

                                                                                                                        А.Ф. Загородній

                                                                                                                         М.М. Заїка

Згідно з оригіналом                    суддя                                                       В.І. Співак