Рішення №391940

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

11.12.06р.

Справа № А21/344-06

За позовом  Північної міжрайонної державної податкової інспекції у м.Кривому Розі, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

до  відповідача суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи - ОСОБА_1, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

про припинення підприємницької діяльності відповідача

Суддя  Алмазова І.В.

Представники сторін:

від позивача -Курченко О.Г.,голов.інспектор, дов.№23775/К/10 від 15.11.2006р.

від відповідача -не з'явився.

СУТЬ СПОРУ:

Північна міжрайонна державна податкова інспекція у м.Кривому Розі звернулась з позовом і просить припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1  в обґрунтування позовних вимог посилається на те, що з 1 кварталу 2003 року відповідач ухиляється від подачі до органів державної податкової інспекції документів податкової та бухгалтерської звітності.

Відповідач письмові заперечення проти позову не надав, його представник у судове засідання не з'явився, про час і місце проведення сповіщений належно, ухвала суду про відкриття провадження в адміністративній справі вручена 28.11.2006р.

Справа, згідно ст.128 КАС України,  розглядається  за наявними в ній доказами.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача,  господарський суд, -   

          ВСТАНОВИВ:

Суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1) зареєстрований 28.08.1995р. виконкомом Жовтневої районної у місті ради, що підтверджено довідкою державного реєстратора ОСОБА_2, і з 1 кварталу 2003 року не надає податкові декларації та інші документи фінансової звітності відповідно передбаченому законодавством України порядку до органу державної податкової служби (а.с. 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ). Згідно п. 2 ст. 46 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців” означене є підставою для прийняття постанови про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця. Беручи до уваги вищезазначене, позовні вимоги доведені і підлягають задоволенню.

Керуючись викладеним, ст.11 Закону України «Про держану податкову службу», ст.46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців»,ст.ст.110, 111,163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

          Припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи -ОСОБА_1  (АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1).

Копію постанови направити  управлінню з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для внесення державним реєстратором відповідного запису до ЄДРПОУ.

Постанова набирає законної сили згідно ст. 254 КАС України та може бути оскаржена в порядку та строки, визначені ст.186 КАС України.

Суддя

І.В. Алмазова