Рішення №392526

справа № 2-71-07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 січня 2007 року                 Каланчацький районний суд Херсонської області у складі:

судді   Кравченко К.В.

при секретарі Мазур Л.П.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Каланчак справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2   про виселення   особи, яка самовільно зайняла жиле приміщення,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1, звернулася до суду з вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що її колишній чоловік ОСОБА_2., шлюб з яким було розірвано 28 серпня 2003 року, самовільно вселився в належній їй на праві власності будинок, зловживає спиртними напоями та застосовує до неї фізичне насильство. Оскільки відповідач в добровільному порядку не бажає висилитися з її будинку просить суд винести рішення про примусове виселення відповідача з будинку АДРЕСА_1.

В попередньому судовому засіданні позивач свій позов підтримала, відповідач позов визнав, просив його задовольнити.

Суд, вислухавши доводи сторін, перевіривши матеріали справи, вважає що позов підлягає задоволенню на підставі наступного.

Відповідно до п.4 ст.130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову провадиться у порядку, встановленому ст.174 цього Кодексу, пункт 4 якої передбачає, що у разі визнання відповідачем позову суд ухвалює рішення про задоволення позову за наявності для того законних підстав, якщо визнання позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Законність підстав для задоволення даного позову полягає у наступному:

Шлюб між сторонами цієї справи було     розірвано     28.08.2003р., що

підтверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу НОМЕР_3.

Рішенням Каланчацького районного суду Херсонської області від 09.11.2004р. по справі №2-1075 було визначено місце проживання неповнолітніх дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4 разом з матір'ю - ОСОБА_1

Згідно договору дарування від 15.09.2004р. посвідченого державним нотаріусом Каланчацької державної нотаріальної контори за реєстраційним НОМЕР_1, позивач набула права власності на житловий будинок АДРЕСА_1, що підтверджується витягом про реєстрацію в Державному реєстрі правочинів за НОМЕР_2.

Право особистої приватної власності позивача на вищезазначений будинок, а також факт відсутності згоди позивача на проживання відповідача в даному будинку відповідачем не оспорюється.

Суд не вбачає правових підстав у відповідача на проживання в будинку АДРЕСА_1 без згоди на це позивача як власника цього будинку.

Самовільне вселення відповідача в належних позивачу будинок та проживання в ньому проти волі його власника є порушенням права власності позивача на житловий будинок, яке підлягає захисту судом шляхом виселення відповідача на підставі ст. 116 Житлового Кодексу України, як особи, яка самоправно зайняла житлове приміщення.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 174, 205, 209, 212, 214-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Висилити ОСОБА_2 з житлового будинку АДРЕСА_1. Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 8,50 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення в розмірі 7,50 грн.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Херсонської області, через Каланчацький районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.