Рішення №393047

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

15.01.07р.

Справа № А7/446-06

10 год. 15 хв.

За позовом  Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ

До  Приватного підприємства „Торгівельно-промислова компанія „Укртехкомплект”, м. Дніпропетровськ

Про припинення юридичної особи

Суддя  Коваль Л.А.

Секретар судового засідання Пелипенко К.В.

Представники сторін:

Від позивача: державний податковий інспектор Пирогова М.В., дов. № 43126/10/10-039 від 25.10.2006р.;

Від відповідача: не з'явився.

                                                        СУТЬ СПОРУ:

Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (м.  Дніпропетровськ) просить припинити юридичну особу -Приватне підприємство „Торгівельно-промислова компанія „Укртехкомплект” (м. Дніпропетровськ).

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач з січня 2003 року не подає до державного податкового органу документи податкової звітності.

Позивач в судовому засіданні наполягає на задоволенні заявлених вимог.

Відповідач в судове засідання не з'явився, відзив на позов не надав. Про дату, час та місце судового засідання відповідач повідомлений належним чином за адресою його державної реєстрації. За викладеного, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представника відповідача.

При розгляді справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд, -                                                                                                                      

                                                       ВСТАНОВИВ:

Приватне підприємство „Торгівельно-промислова компанія „Укртехкомплект” (м. Дніпропетровськ, ідентифікаційний номер 30688530), зареєстроване виконкомом Жовтневої районної ради м. Дніпропетровська 18.01.2000 р., № рішення 04052459Ю0021504; 28.01.2000р. взяте на облік, як платник податків, в Державній податковій інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (м.  Дніпропетровськ). 

Згідно п.п. 2 п. 1 ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування"  та п.п. 4.1.1., 4.1.4., п. 4.1. ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" передбачений обов'язок платників податків подавати до державних податкових органів декларації та бухгалтерську звітність.

Згідно акту Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська від 21.11.2006р. Приватне підприємство „Торгівельно-промислова компанія „Укртехкомплект”, починаючи з січня 2003 року, тобто більше року, не надає до державного податкового органу податкові декларації та інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою податків і зборів.

За повідомленням позивача (а.с. 9) відповідач заборгованості перед бюджетом не має.

Відповідно до  ч. 2 ст. 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" однією з підстав для постановлення судового рішення про припинення юридичної  особи,  що  не  пов'язано з банкрутством юридичної особи, є      неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій,  документів фінансової звітності відповідно до закону.

Подані позивачем документи підтверджують обґрунтованість позовних вимог. Позовні вимоги підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 2, 6, 9, 71, 104, 158 - 163 Кодексу  адміністративного судочинства України, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити.

Припинити юридичну особу Приватне підприємство „Торгівельно-промислова компанія „Укртехкомплект” (49106, м. Дніпропетровськ, Бул. Слави, 3/385, ідентифікаційний номер 30688530).

Постанова набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у порядку та строки, встановлені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

      Суддя

Л. А. Коваль

Дата складення - 25.01.2007р.