Рішення №393081

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

2006 року грудня місяця 22 дня              Судова колегія судової палати в цивільних

справах апеляційного суду Одеської області

в складі:

головуючого -Суворова В.О.

суддів             -Градовського Ю.М.

-Бітова А.І. при секретарі - Пащенко Т.П. з участю - представника Одеської міської ради - Дягілева О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі цивільну справу за заявою Одеської міської ради про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до громадської організації „Водно - моторне спортивно - оздоровче товариство рибалок - любителів" про визнання права власності, -

ВСТАНОВИЛА:

5 травня 2006 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до громадської організації „Водно - моторне спортивно - оздоровче товариство рибалок - любителів" про визнання права власності на рибальський будиночок розташований АДРЕСА_1.

Рішенням Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року визнано за ОСОБА_1 право власності на рибальський будиночок (еллінг) НОМЕР_1, розташований АДРЕСА_1, визначений на плані під літерою „И 1", який складається по першому поверху з кухні площею 17, 7 кв.м., вмивальні площею 5, 6 кв.м., по другому поверху з відкритої веранди площею 8, 9 кв.м., літня житлова площею 12, 7 кв.м., літня житлова площею 10, 2 кв.м.

Виконання рішення в частині реєстрації зазначеного об'єкту у встановленому порядку на праві приватної власності за ОСОБА_1 суд поклав на Одеське МБТІ та РОН.

23 жовтня 2006 року представник Одеської міської ради звернувся до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року в зв'язку  з тим, що про вказане рішення суду йому стало відомо 19 жовтня 2006 року з матеріалів внутрішньої перевірки.

Відповідно до ст. 222 ЦПК України копії судового рішення видаються особам, які

Справа №22ц-6365/2006 р.

Головуючий у першій інстанції Жуковський О.Г.                                                                  Категорія ЦП:

Доповідач Суворов В.О.

 брали участь у справі, на їхню вимогу не пізніше п'яти днів з дня проголошення рішення.

Особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, копії судового рішення надсилаються протягом п'яти днів з дня проголошення рішення рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

В відповідності до ст. 294 ч. З ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Судова колегія, враховуючи, що представник Одеської міської ради не приймав участь у справі, спірні правовідношення не стосуються прав, свобод та інтересів ради, вважає, що в відповідності до ст. 294 ЦПК України необхідно відмовити в поновленні строку на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року.

Керуючись ст. 73, 294, 313, 315 ЦПК України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА:

В задоволені заяви Одеської міської ради про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до громадської організації „Водно -моторне спортивно - оздоровче товариство рибалок - любителів" про визнання права власності - відмовити.

Апеляційну скаргу Одеської міської ради на рішення Київського районного суду м. Одеси від 29 травня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного суду України протягом двох місяців з дня вступу до законної сили.