Рішення №393089

Справа22-6205

2006 рік                                                                                        Головуючий у суді першої

інстанції-Целух А.П.

Суддя-доповідач Ісаєва Н.В.

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

13 грудня 2006 року судова колегія судової палати апеляційного суду Одеської області у складі:головуючого судді Косогор Г.О., суддів:Ісаєвої Н.В..Ткачук О.О., при секретарі Зелинському О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні ,у місті Одесі ,справу за апеляційною скаргою Одеської міської ради,Малиновської районної адміністрації,КП»ОМБТІ і РОН» на рішення Малиновського районного суду міста Одеси від 19 квітня2006 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Малиновської районної адміністрації третіми особами ОСОБА_2,КП»ОМБТІ і РОН» про визнання права власності на самовільне будівництво,

встановила:

20 березня 2006 року до суду звернулась позивачка з вищезазначеним позовом.

19 кевітня2006 року рішенням суду позов було задоволено.

На рішення суду принесли апеляційні скарги Малиновська районна адміністрацццівя,КП»ОМБТІ і РОН» та Одеська міська рада,яка не була залучена до справи, однако вважає, що рішенням суду зачіпаються її інтереси. В апеляційних скаргах ставили питання про скасування рішення і направлення справи на новий розгляд.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши заперечення представника позивачки, перевіривши законність і обґрунтованість рішення ,в межах заявлених вимог і доводів апеляційних скарг, судова колегія вважає.що апеляційні скарги підлягають частковому задоволенню з закриттям провадження по справі.

Згідно ст. .205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства. Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Згідно ст..18 КАС України місцевим загальним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією із сторін є орган чи посадова особа місцевого самоврядування, посадова чи службова особа органу місцевого самоврядування.

Таким чином, теперішня справа повинна була слухатись за нормами КАС України. Згідно ст..310 ЦПК України, рішення суду підлягає скасуванню в апеляційному порядку із закриттям провадження у справі або залишенням заяви без розгляду з підстав, визначених ст..ст.205 і 207 цього Кодексу.Оскільки підстави для скасування рішення і закриття провадження по справі визначені нормами ЦПК і КАС України, судова колегія приходить до висновку про скасування рішення з роз*ясненням сторонам можливості звернутись до суду в порядку адміністративного провадження.

Керуючисьст.ст.ст.304,307ч.1п.4,310,314ч.1пЗ,315,319 ЦПК України,судова колегія,

ухвалила:

Апеляційні скарги Одеської міської ради,Малиновської районної адміністрації міста Одеси,КП»МБТІ і РОН» задовольнити частково.Рішення Малиновського районного суду міста Одеси від 19 квітня 2006 року скасувати.

Провадження по справі закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення,однак може бути оскаржена до Верховного Суду України на протязі двох місяців.