Рішення №393110

Справа: 2o-15/2007р.

РІШЕННЯ Іменем України

15 січня 2007 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської

області в складі:      головуючого - судді - Зємцова В.В.

при секретарі                - Галайчук Н.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2006 року до суду із вказаною заявою звернулася ОСОБА_2.

Просила встановити факт належності правовстановлюючого документу -Договору купівлі-продажу на частину домоволодіння АДРЕСА_1, що помер ІНФОРМАЦІЯ_1.

Вказувала, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року помер ОСОБА_3, який залишив їй - заявнику ОСОБА_1 заповіт на належну йому частину домоволодіння, що знаходиться АДРЕСА_1. Заповіт посвідчено 17.05.2006 року державним нотаріусом ОСОБА_4 за НОМЕР_1.

При зверненні до нотконтори з заявою про прийняття спадщини заявник отримала відмову у зв'язку з тим, що в договорі купівлі-продажу, посвідченого Державним нотаріусом ОСОБА_5 від 22.07.1989 року замість прізвища „ІНФОРМАЦІЯ_2" у зазначено - „ІНФОРМАЦІЯ_3", що не співпадає з прізвищем, зазначеним у паспорті, свідоцтві про смерть та заповіті.

У судовому засіданні заявник ОСОБА_1    підтримала заяву, просила задовольнити, посилаючись на обставини та підстави, викладені в заяві.

Представник зацікавленої особи - Першої державної нотконтори м. Кременчука в судове засідання не прибув. Адміністрація вказаної особи просила справу розглянути без їх участі.

Суд, вислухавши заявника, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню відповідно ст. 256 ЦПК України, оскільки підтверджується матеріалами справи та не спростована зацікавленою особою.

Керуючись ст. ст. 14, 57 - 59,208 - 210,256 - 259 ЦПК України суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.

Встановити факт належності ОСОБА_3, померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 Договору купівлі-продажу на частину домоволодіння, що знаходиться АДРЕСА_1, який було посвідчено державним нотаріусом ОСОБА_5 22 липня 1989 року за НОМЕР_2.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного Суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя: