Рішення №393161

№2-221

2007 рік

Ухвала

попереднього судового засідання

16 січня 2007 року                                                      м. Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області

в складі:                 головуючого судді: Шабельнікова С.К.

при секретарі:           Павліченко Т.Я.

розглянувши при попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Змієві Харківської області цивільну справу за позовом акціонерної компанії -'Харківобленерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію,

ВСТАНОВИВ:

АК "Харківобленерго" 19 грудня 2006 року звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію, в якому просили стягнути з відповідача 777 грн. 30 коп, заборгованості за спожиту електричну енергію, 51 грн. судового збору, а також ЗО грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Ухвалою судді від 28 грудня 2006 року провадження по справі за позовом АК "Харківобленерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію - відкрито.

В попереднє судове засідання не з'явився відповідач ОСОБА_1, про місце та час попереднього судового засідання була повідомлена належним чином, про що свідчить розписка про отримання судової повістки, про причини неявки суд не повідомила, що дає підстави вважати їх не поважними і не є перешкодою для проведення попереднього судового засідання.

Керуючись ст.ст. 130,156 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Цивільну справу за позовом акціонерної компанії "Харківобленерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Зміївського районного суду Харківської області на 9 годину 40 хвилин ЗО січня 2007 року.

У судове засідання викликати сторони.

До судового розгляду проведено наступні процесуальні дії:

1. Встановлено круг осіб які братимуть участь у справі;

2. Визначено докази, якими позивач буде обґрунтовувати свої вимоги;

3. Визначені факти, які необхідно встановити для вирішення спору.