Рішення №396877

Справа №3-33/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 січня 2007 року                                                                           смт.Глибока

Суддя Глибоцького районного суду Чернівецької області Косован Т.Т., розглянувши матеріали, які надійшли від Вадул-Сіретської митниці про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 Сторожинецького району Чернівецької області за ст. З51 Митного Кодексу України,-

ВСТАНОВИВ:

13 грудня 2006 року о 07 год. 35 хв. в 4-х метрах від лінії державного кордону України з Румунією в районі ІНФОРМАЦІЯ_3  Чернівецького прикордонного загону поза місцем розташування митного органу ОСОБА_1 вчинив дії спрямовані на переміщення через митний кордон України поза 21 тис. пачок цигарок іноземного виробництва марки «RONSON» вартістю 20.370 гривень. До лінії кордону цигарки були доставлені автомашиною марки «Урал 4320», яка не є його власністю.

ОСОБА_1 в судовому засіданні пояснив суду, що у нього 12 грудня 2006 року пропав кінь і він з сином вирушили на його пошуки. По дорозі в селі Петрівці Сторожинецького району Чернівецької області до них під'їхав автомобіль марки «Урал». В машині було троє чи четверо людей, скільки саме він не пам'ятає, які запиталися в них з сином чи не бажають вони заробити шляхом розвантаження автомобіля. Вони погодилися і сіли в автомобіль. Куди вони заїхали він не бачив. Приїхавши на місце вони почали розвантажувати цигарки і кидати їх за огорожу. Вину визнає просить суворо не карати.

Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 351 МК України, повністю доведена матеріалами адміністративної справи.

Враховуючи те, що під час провадження по справі митницею були понесенні витрати в сумі 60,00 грн., а згідно ст. 385 МК України витрати у справі про порушення митних правил відшкодовуються особою, щодо якої винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, дійшов до висновку стягнути з ОСОБА_1 витрати у справі.

На підставі вищевикладеного,ст.351 МК України, керуючись ст.41 Конституції України, ст.ст.386, 389-393 МК України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.351 МК України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тис. пачок цигарок іноземного виробництва марки «RONSON» вартістю 20.370,00 (двадцять тисяч триста сімдесят) гривень, 00 копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Вадул-Сіретської митниці витрати у справі в розмірі 60,00 (шістдесят) гривень,00 копійок.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.