Рішення №398204

СПРАВА № 2-279 2007 року

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

05 січня 2007 року Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Жмуд Н.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

З січня 2007 року до суду з позовною заявою до відповідачки позивач звернувся з позовною заявою про розірвання шлюбу, який було зареєстровано 21 червня 1975 року відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Лозова Лозівського міськрайонного управління юстиції Харківської області, актовий запис НОМЕР_1. Від цього шлюбу неповнолітніх дітей не має. У позовній заяві позивач вказав, що сумісне життя з відповідачкою не склалося з причин непорозуміння один одного і у зв'язку з чим виникають сварки та скандали у сім'ї. Шлюбні відносини припинились. Спору про розподіл майна не має, у зв'язку з викладеним позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачкою, судові витрати при реєстрації розірвання шлюбу позивач просив покласти на нього.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119-120 ЦПК України.

Керуючись положенням статей 11,122 ЦПК України,

ухвалив:

Відкрити провадження по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Призначити попереднє судове засідання на 5 лютого 2007 року на 09 годин 00 хвилин.

Направити відповідачу копію позовної заяви з доданими до неї копіями документів та запропонувати у строк до 5 лютого 2007 року подати свої письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена лише в частині недотримання правил підсудності у встановлений законом строк та порядок в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Копію ухвали направити позивачу та відповідачу.