Рішення №398636

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

______________________________________________________________

У Х В А Л А

12 грудня 2006 року                                                                                       м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Гурін М.І., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська від 22.12.2005 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 23.03.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного військового комісаріату про перерахунок призначеної пенсії, -

В С Т А Н О В И В :

Не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями, позивач подав касаційну скаргу.

Касаційна скарга подана з дотриманням строків касаційного оскарження, за формою та змістом відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст. ст. 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В :

1. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська від 22.12.2005 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 23.03.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного військового комісаріату про перерахунок призначеної пенсії.

2. Витребувати з суду першої інстанції справу за позовом ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного військового комісаріату.

3. Надіслати копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні права та обов'язки; встановити строк для подачі заперечень на касаційну скаргу до 26.12.2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

(підпис)

М.І. Гурін

З оригіналом згідно

Суддя                                                                                                              М.І. Гурін