Рішення №398638

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


     У Х В А Л А

12 грудня 2006 року                                                                       м. Київ 

Суддя Вищого адміністративного суду України Фадєєва Н.М., перевіривши  матеріали касаційної скарги УМВС України в Чернігівській області на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 20.03.2006р. у справі за позовом ТОВ «Чернігвпродович» до УМВС України в Чернігівській області. Треті особи – ДП « ЧПК Трейд 01» ВАТ Чернігівський плодоовочевий комбінат», ДП « ЧПК Авто» ВАТ « Чернігівський плодоовочевий комбінат», про спонукання до вчинення дій,  -

                                            ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Чернігівської області від 21.12.2005р. відмовлено в задоволені позову ТОВ «Чернігвпродович».

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 20.03.2006р. апеляційна скарга ТОВ «Чернігвпродович» задоволена,  постанова господарського суду Чернігівської області від 21.12.2005р. скасована, закрито провадження у справі.

Не погоджуючись з вищезазначеним судовим рішенням Київського апеляційного суду, УМВС України в Чернігівській області звернулося з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України.

Строк касаційного оскарження  не пропущено, судовий збір сплачено вірно. З огляду на зазначене, відсутні перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.

Керуючись ст. 116, 214, 216 Кодексу адміністративного судочинства України, - 

                                     У  Х В А Л И В :

                     Прийняти до провадження Вищого адміністративного суду України   касаційну скаргу УМВС України в Чернігівській області на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 20.03.2006р. у справі за позовом ТОВ «Чернігвпродович» до УМВС України в Чернігівській області. Треті особи – ДП « ЧПК Трейд 01» ВАТ Чернігівський плодоовочевий комбінат», ДП « ЧПК Авто» ВАТ « Чернігівський плодоовочевий комбінат», про спонукання до вчинення дій.

Відкрити по ній касаційне провадження. Витребувати справу.

         Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                       Н.М.Фадєєва