Рішення №398652

справа № 22ц-3778/2006                            Головуючий у їй інстанції: Кудрявцев І.B.

категорія: 11                                                 Доповідач: Карайван Т.Д.

УХВАЛА

22 грудня 2006 року                                                                    м. Луганськ

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області Карайван Т.Д., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Старобільського районного суду Луганської області від 30 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" про визнання дій по односторонньому розірванню договору незаконними, а стан договірних відносин відновленим, а договір діючим та за зустрічним позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" до ОСОБА_1 про поновлення строку позовної заяви для звернення до суду про визнання договору НОМЕР_1 оренди земельної частки (паю) від 01 листопада 2002 року, укладеного між сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" та ОСОБА_1 недійсним через укладення його під впливом помилки, -

ВСТАНОВИЛА:

У серпні 2006 року ОСОБА_1 звернулася до суду зі вказаним вище позовом.

Рішенням Старобільського районного суду Луганської області від 30 жовтня 2006 року у задоволенні позову ОСОБА_1 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка", Старобільського району, Луганської області село Калмиківка про визнання дій по односторонньому розірванню договору оренди земельної частки (паю) НОМЕР_1 незаконними, стан договірних відносин відновленим, а договору діючим - відмовлено за необґрунтованістю.

Позовну заяву сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка", Старобільського району, Луганської області до ОСОБА_1 про поновлення строку позовної давнини для звернення до суду та визнання договору НОМЕР_1 оренди земельної частки (паю) від 01 листопада 2002 року. укладеного між сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" та ОСОБА_1 недійсним через укладення його під впливом помилки - задоволено.

на рішення Старобільського районного суду Луганської області від 30 жовтня 2006 року позивачка ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу, в якій просить рішення районного суду скасувати.

Ухвалою судді судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області від 04 грудня 2006 року апеляційна скарга ОСОБА_1 була залишена без руху для усунення недоліків: сплатити судовий збір та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на належні розрахункові рахунки. Однак у призначений судом строк вимоги ухвали не виконала позивачка, недоліки не усунула.

Відповідно до вимог ст. ст. 121. 297 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення скарги без руху у встановлений строк, скарга вважається неподаною і повертається особі, яка її подала.

Керуючись ст. ст. 121. 297 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Старобільського районного суду Луганської області від ЗО -жовтня 2006 року вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили до суду касаційноі інстанції.