Рішення №398653

справа № 22ц-3779/2006                            Головуючий у їй інстанції: Кудрявцев І.B.

категорія: 11                                                 Доповідач: Карайван Т.Д.

УХВАЛА

22 грудня 2006 року                                                       м. Луганськ                                          

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області Карайван Т.Д., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Старобільського районного суду Луганської області від 01 листопада 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" про визнання дій по односторонньому розірванню договору незаконними, а стан договірних відносин відновленим, а договір діючим та за зустрічним позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" до ОСОБА_1 про поновлення строку позовної заяви для звернення до суду про визнання договору НОМЕР_1 оренди земельної частки (паю) від 01 листопада 2002 року, укладеного між сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" та ОСОБА_1 недійсним через укладення його під впливом помилки, -

ВСТАНОВИЛА:

У серпні 2006 року ОСОБА_1 звернувся до суду зі вказаним вище позовом.

Рішенням Старобільського районного суду Луганської області від 01 листопада 2006 року у задоволенні позову ОСОБА_1 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка", Старобільського району. Луганської області, село Калмиківка про визнання дій по односторонньому розірванню договору оренди земельної частки (паю)НОМЕР_1 незаконними, стан договірних відносин відновленим, а договору діючим - відмовлено за необґрунтованістю.

Позовну заяву сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка", Старобільського району, Луганської області до ОСОБА_1 про поновлення строку позовної давнини для звернення до суду та визнання договору НОМЕР_1 оренди земельної частки (паю) від 01 листопада 2002 року, укладеного між сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Калмичанка" та ОСОБА_1 недійсним через укладення його під впливом помилки - задоволено.

на рішення Старобільського районного суду Луганської області від 01 листопада 2006 року позивачОСОБА_1. подав апеляційну скаргу, в якій просить рішення районного суду скасувати.

Ухвалою судді судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області від 04 грудня 2006 року апеляційна скарга ОСОБА_1. була залишена без руху для усунення недоліків: сплатити судовий збір та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на належні розрахункові рахунки. Однак у призначений судом строк вимоги ухвали не виконав позивач, недоліки не усунув.

Відповідно до вимог ст. ст. 121, 297 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення скарги без руху у встановлений строк, скарга вважається неподаною і повертається особі, яка її подала.

Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Старобільського районного суду Луганської  області від 01 листопада 2006 року вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили до суду касаційної інстанції.