Рішення №398659

№ 2-29/2007 p. УХВАЛА

м. Зміїв 12 січня 2007 року

Зміївський районний суд Харківської області

у складі: головуючого судді Мар'єнко Л.М.

при секретарі                       Кравченко Т.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Закритого акціонерного сільськогосподарського товариства "Зміївська овочева фабрика", Закритого акціонерного товариства торгова марка "Зміївська овочева фабрика", ОСОБА_2 про визнання права власності на майновий пай КСП "Зміївська овочева фабрика", визнання незаконної передачі майна ЗАСО "ЗОФ", ТОВ "Капітал-1", "Надія-1", "Кунеро-1", "Мрія-1", ЗАТ ТМ "ЗОФ" про відшкодування збитків,

встановив:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ЗАСТ "Зміївська овочева фабрика", ЗАТ ТМ "Зміївська овочева фабрика", ОСОБА_2 про визнання права власності на майновий пай КСП "Зміївська овочева фабрика", визнання незаконної передачі майна ЗАСТ "Зміївська овочева фабрика" ТОВ "Капітал-1", "Надія-1", "Кунєро-1", "Мрія-1", визнання незаконним передачу майна ТОВ "Мрія-1", "Капітал-1", "Надія-1", "Кунєро-1" ЗАТ ТМ "ЗОФ", про відшкодування збитків та стягнення моральної шкоди.

Ухвалою суду від 9 червня 2006 року по справі призначено експертизу та провадження у справі зупинено на час проведення експертизи.

До суду надійшло повідомлення про неможливість надання висновку експерта разом з матеріалами справи.

Відповідно до ст. 204 ЦПК України провадження у справі відновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставин, що викликали його зупинення.

Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі відновити.

Керуючись ст. 204 ЦПК України,

ухвалив:

Відновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Закритого акціонерного сільськогосподарського товариства "Зміївська овочева фабрика", Закритого акціонерного товариства торгова марка "Зміївська овочева фабрика", ОСОБА_2 про визнання права власності на майновий пай КСП "Зміївська овочева фабрика", визнання незаконної передачі майна ЗАСО "ЗОФ", ТОВ "Капітал-1", "Надія-1", "Кунеро-1", "Мрія-1", ЗАТ ТМ "ЗОФ" про відшкодування збитків,

Призначити судове засідання на 31 січня 2007 року о 10-00 год., у судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.