Рішення №398690

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

15 листопада 2006 року                                                                                                м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Панченко О.І., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 23 грудня 2005 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Слов'янського МВ УМВС України в Донецькій області, треті особи - УМВС України в Донецькій області, Відділення державного казначейства України в м. Слов'янську та Слов'янському районі про стягнення компенсації за форменний одяг і середньомісячного заробітку з дня звільнення по день остаточного розрахунку, -                      

встановив:

Із касаційної скарги вбачається, що ухвалою апеляційного суду Донецької області від 23 грудня 2005 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилено, а рішення Слов'янського міськрайонного суду від 04.11.2005 р. залишено без змін.

Не погоджуючись із ухвалою суду апеляційної інстанції, ОСОБА_1 звернувся до Верховного Суду України з касаційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права, просив вказану ухвалу апеляційного суду Донецької області від 23 грудня 2005 року скасувати та ухвалити нове рішення по справі, яким позов задовольнити.

Ухвалою судді Верховного Суду України від 15.02.2006 р. на підставі

ст. 210 Кодексу адміністративного судочинства України касаційну скаргу було передано до Вищого адміністративного суду України для вирішення питання про прийняття.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 04.09.2006 р. зазначена касаційна скарга була залишена без руху з тих підстав, що заявником не було виконано вимог ст. 213 КАС України, а саме - не зазначено про вимоги до суду касаційної інстанції щодо рішення суду першої інстанції, не долучено документ про сплату державного мита та заяву про поновлення строку на касаційне провадження.

У встановлений строк визначені ухвалою недоліки усунуто не було.

У відповідності з положеннями ст.ст. 108, 214 КАС України, залишена без руху касаційна скарга, у разі неусунення недоліків, підлягає поверненню.

Керуючись ст.ст. 108, 213, 214 КАС України, -

ухвалив:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 23 грудня 2005 року - повернути заявникові.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України                                                                  О.І. Панченко