Рішення №398693

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

22 листопада 2006 року                                                                       м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Панченко О.І., перевіривши на відповідність вимогам ст. 213 КАС України касаційну скаргу ОСОБА_2 - представника ОСОБА_1 на ухвалу Глибоцького районного суду Чернівецької області від 14 лютого 2006 року та ухвалу апеляційного суду Чернівецької області від 5 квітня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Чернівецькій області про визнання дій посадових осіб неправомірними, -

                 

встановив:

Із касаційної скарги вбачається, що ухвалою Глибоцького районного суду Чернівецької області від 14 лютого 2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Чернівецької області від 5 квітня 2006 року, у відкритті провадження за вказаною позовною заявою ОСОБА_2 відмовлено.

Не погоджуючись з вищезазначеними судовими рішеннями та посилаючись на порушення судами при їх ухваленні норм процесуального права, представник позивача звернувся до Верховного Суду України з касаційною скаргою, в якій просить ухвалені по справі судові рішення скасувати та направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Листом Верховного Суду України від 15.05.2006 р. касаційну скаргу було передано до Вищого адміністративного суду України  за належністю.

Касаційна скарга підлягає залишенню без руху через наявні в ній перешкоди для відкриття касаційного провадження.

Відповідно до п.2 ч.2 ст. 213 КАС України, у касаційній скарзі зазначаються ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до пункту 5 вказаної статті, до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанції.

Вказані вимоги заявником не виконано. Крім того, в матеріалах касаційної скарги не виявлено копії доручення, на яке посилається представник у своїй касаційній скарзі.

Відповідно до положень ч.6 ст. 214 КАС України, до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог ст. 213 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 108, 213, 214 КАС України,-

ухвалив:

1. Касаційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Глибоцького районного суду від 14 лютого 2006 року та ухвалу апеляційного суду Чернівецької області від 5 квітня 2006 року - залишити без руху і надати термін для усунення недоліків, шляхом подачі уточнень, що мають надійти до суду не пізніше 8 грудня 2006 року;

2. Роз'яснити, що неусунення недоліків, залишеної без руху касаційної скарги, є підставою для повернення скарги заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України                                            О.І. Панченко