Рішення №398703

Справа № 2-249/07 p.

УХВАЛА

11 січня 2007 року                                                              місто Зміїв

Суддя Зміївського районного суду Россолов В.В. розглянувши позовну заяву туберкульозного санаторію „Занки" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про виселення з житлового приміщення (гуртожиток) без надання іншого житла,

встановив:

Туберкульозний санаторій „Занки" звернулися до суду з позовною заявою до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про виселення з житлового приміщення (гуртожиток) без надання іншого житла.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст. 119 ЦПК України: не зазначені докази, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування, неконкретно та незрозуміло викладені позовні вимоги та обставини що їх обґрунтовують. В позові не викладені обставини та правові підстави надання житла у найом, документи на підтвердження надання житла та вселення відповідачів. Відсутнє посилання на відповідні пункти договору найму, які порушили відповідачі та згідно яких вони підлягають виселенню. Не зазначені докази умисного порушення цих норм договору.

Крім того позивачем не надана повна та завірена належним чином копія статуту, відсутній договір найму, на який посилається позивач, та який зазначений в додатку до позовної заяви.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119-121 ЦПК України полягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ЦПК України суд, -

ухвалив:

Позовну заяву туберкульозного санаторію „Занки" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про виселення з житлового приміщення (гуртожиток) без надання іншого житла - залишити без руху.

Надати позивачу термін  до 24 січня 2007 року для усунення недоліків позову.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачеві зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає ( за виключенням вимог щодо сплати судових витрат).