Рішення №398710

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

                          У Х В А Л А

про поновлення пропущеного строку

на касаційне оскарження

23 листопада 2006 року                                                                       м. Київ

Колегія суддів

Вищого адміністративного суду України в складі:

головуючого-судді Бутенка В.І.,

суддів: Панченка О.І., Горбатюка С.А., Лиски Т.О., Сороки М.О.,

         

при секретарі: Якименко О.М., за участю представника позивача Щурова В.І. та представника відповідача Ганенко Д.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про поновлення строку на касаційне оскарження рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 21 червня 2005 року та ухвали апеляційного суду м. Києва від 21 лютого 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства палива та енергетики України про визнання наказу недійсним, -

встановила:

ОСОБА_1 звернувся до суду касаційної інстанції із зазначеною заявою про поновлення пропущеного строку.

Заявник посилається на те, що ним пропущений процесуальний строк з поважних причин.

Одночасно ним подана касаційна скарга.

Вивчивши надані документи, судова колегія приходить до висновку, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 2 ст. 212 КАС України, касаційна скарга може бути подана протягом одного місяця після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції. У разі пропущення строку, встановленого ч. 2 цієї статті, з причин, визнаних судом поважними, суд касаційної інстанції за заявою особи, яка подала скаргу може поновити цей строк.

Як  вбачається із заяви позивача про поновлення пропущеного процесуального строку, причиною його пропуску стало несвоєчасне ознайомлення з повним текстом ухвали апеляційного суду, оскільки в судовому засіданні 21.02.2006 р. були проголошені тільки вступна і резолютивна частини. Він же ознайомилася з повним текстом ухвали тільки після 21.03.2006 р. - після того, як справа надійшла до суду першої інстанції.

Враховуючи те, що доводи  ОСОБА_1 про причину пропуску строку на касаційне оскарження заслуговують на увагу, колегія суддів приходить до висновку про необхідність його поновлення. 

Керуючись ст. 212 КАС України судова колегія, -

ухвалила:

Поновити ОСОБА_1 строк на касаційне оскарження рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 21 червня 2005 року та ухвали апеляційного суду м. Києва від 21 лютого 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства палива та енергетики України про визнання наказу недійсним.

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді: