Рішення №398717

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

         15 листопада 2006 року                                                                 м. Київ

            Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П., перевіривши касаційну скаргу в.о. начальника Дніпропетровської митниці Кисельова В.Л. на постанову господарського суду Дніпропетровської області від 01 грудня 2005 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 20 березня 2006 року,-

В С Т А Н О В И Л А:

            В.о. начальника Дніпропетровської митниці Кисельов В.Л. не погоджуючись з судовими рішеннями по справі, звернувся до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою.

           Перевіривши касаційну скаргу, було встановлено, що вона не відповідає  вимогам ст. 213 КАС України.

Згідно з ч. ч. 3, 5 ст. 213 КАС України у касаційній скарзі зазначається судові рішення, що оскаржуються, вимоги до суду касаційної інстанції та до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанції.

            Крім того ч. 4 ст. 213 КАС України передбачено, що касаційна скарга підписується особою, яка її подає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

За таких обставин вважаю, що касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши              Дніпропетровській митниці строк для усунення недоліків касаційної скарги.

Одночасно слід розۥяснити, що якщо скаржник не усуне зазначені недоліки у встановлений  строк, касаційна скарга буде йому повернута, у відповідності  до вимог закону.

Керуючись ст.  213, ч. 3 ст. 214, ч. 1 ст. 108  Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

У Х В А Л И Л А:

         Касаційну скаргу в.о. начальника Дніпропетровської митниці Кисельова В.Л. на постанову господарського суду Дніпропетровської області від 01 грудня 2005 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 20 березня 2006 року -  залишити без руху.

Надати Дніпропетровській митниці строк до 01 грудня2006 року для усунення недоліків касаційної скарги.           

    

          Суддя                                                                        

Вищого адміністративного                                                            Гордійчук М.П.

    суду України