Рішення №398746

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

15 листопада 2006 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П., перевіривши касаційну скаргу ВАТ «Рівненський комбінат будівельних матеріалів» на рішення господарського суду Рівненської області від 21 листопада 2005 року та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 28 лютого 2006 року,-

В С Т А Н О В И Л А:

ВАТ «Рівненський комбінат будівельних матеріалів» не погоджуючись з судовими рішеннями по справі, звернулося до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою.

Перевіривши касаційну скаргу, було встановлено, що вона не відповідає вимогам ст. 213 КАС України.

Згідно з ч. ч. 3, 5 ст. 213 КАС України у касаційній скарзі зазначається судові рішення, що оскаржуються, вимоги до суду касаційної інстанції та до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанції.

Крім того ч. 2 ст. 213 КАС України передбачено, що у касаційній скарзі зазначається імя (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобу звязку, якщо такі є.

Частиною 4 зазначеної норми передбачено, що касаційна скарга підписується особою, яка її подає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

За таких обставин вважаю, що касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши ВАТ «Рівненський комбінат будівельних матеріалів» строк для усунення недоліків касаційної скарги.

Одночасно слід розۥяснити, що якщо скаржник не усуне зазначені недоліки у встановлений строк, касаційна скарга буде йому повернута, у відповідності до вимог закону.

Керуючись ст. 213, ч. 3 ст. 214, ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

У Х В А Л И Л А:

Касаційну скаргу ВАТ «Рівненський комбінат будівельних матеріалів» на рішення господарського суду Рівненської області від 21 листопада 2005 року та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 28 лютого 2006 року - залишити без руху.

Надати ВАТ «Рівненський комбінат будівельних матеріалів» строк до 01 грудня2006 року для усунення недоліків касаційної скарги.

Суддя

Вищого адміністративного Гордійчук М.П.

суду України