Рішення №398930

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

         15 листопада 2006 року                                                                 м. Київ

            Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П., перевіривши касаційну скаргу ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування» на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 27 лютого 2006 року,-

В С Т А Н О В И Л А:

            ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування» не погоджуючись з судовими рішеннями по справі, звернувся до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою.

           Перевіривши касаційну скаргу, було встановлено, що вона не відповідає  вимогам ст. 213 КАС України.

Згідно з ч. ч. 3, 5 ст. 213 КАС України у касаційній скарзі зазначається судові рішення, що оскаржуються, вимоги до суду касаційної інстанції та до касаційної скарги додаються копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанції.

            Крім того ч. 2 ст. 213 КАС України передбачено, що у касаційній скарзі зазначається ім’я (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобу зв’язку, якщо такі є.

З касаційної скарги вбачається, що рішення суду першої інстанції переглядалося в апеляційному порядку і з ним скаржник також не погоджується, проте в касаційній скарзі не міститься вимог щодо рішення суду першої інстанції.

  За таких обставин вважаю, що касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши              ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування» строк для усунення недоліків касаційної скарги.

Одночасно слід розۥяснити, що якщо скаржник не усуне зазначені недоліки у встановлений  строк, касаційна скарга буде йому повернута, у відповідності  до вимог закону.

Керуючись ст.  213, ч. 3 ст. 214, ч. 1 ст. 108  Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

У Х В А Л И Л А:

         Касаційну скаргу ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування» на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 27 лютого 2006 року -  залишити без руху.

Надати ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування» строк до 01 грудня2006 року для усунення недоліків касаційної скарги.       

    

          Суддя                                                                        

Вищого адміністративного                                                            Гордійчук М.П.

    суду України