Рішення №398994

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

05 грудня 2006 року м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі :

Бим М.Є., Гордійчук М.П., Леонтович К.Г., Фадєєвої Н.М., Чалого С.Я.

розглянувши матеріали касаційної скарги Державної податкової інспекції у Лутугинському районі Луганської області на рішення господарського суду Луганської області від 16.12.2005р. та ухвалу Луганського апеляційного господарського суду від 28.02.2006р. у справі за позовом ТОВ « Максима Плюс» до ДПІ у Лутугинському районі Луганської області, Відділенню державного казначейства у Лутугинському районі Луганської області про зарахування суми переплати за торгові патенти, -

В С Т А Н О В И Л А :

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 10.11.2006р. касаційна скарга була прийнята до провадження суду, по ній відкрито касаційне провадження та витребувана справа.

На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформація про їхні права та обовязки.

При вивченні матеріалів справи в порядку ст. 215 КАС України встановлено можливість її попереднього розгляду відповідно до ст.220-1 КАС України.

По справі проведено всі підготовчі дії. Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає можливим закінчити підготовку та призначити справу до попереднього розгляду.

Керуючись ст. 215 КАС України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Призначити попередній розгляд касаційної скарги Державної податкової інспекції у Лутугинському районі Луганської області на рішення господарського суду Луганської області від 16.12.2005р. та ухвалу Луганського апеляційного господарського суду від 28.02.2006р. у справі за позовом ТОВ « Максима Плюс» до ДПІ у Лутугинському районі Луганської області, Відділенню державного казначейства у Лутугинському районі Луганської області про зарахування суми переплати за торгові патенти на 19.12.20006р.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді

Бим М.Є.., Гордійчук М.П., Леонтович К.Г., Фадєєва Н.М., Чалий С.Я.

Доповідач Фадєєва Н.М.