Рішення №399000

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

   

 У Х В А Л А

10 листопада 2006 року                                                                 м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Фадєєва Н.М., перевіривши  матеріали касаційної скарги      Закритого акціонерного товариства « Стівідорна компанія «Авліта» на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.02.2006р. у справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Стівідорна компанія « Авліта» до Державної податкової інспекції у Нахімовському  районі м. Севастополя про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення , -

                                     В С Т А Н О В И В :

Рішенням господарського суду м. Севастополя від 05.12.2005р. задоволені позовні вимоги ЗАТ « Стівідорна компанія « Авліта».

Постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.02.2006р. апеляційна скарга ДПІ у Нахімовському районі м. Севастополя задоволена, рішення господарського суду м. Севастополя від 05.12.2005р. скасоване, ухвалене нове судове рішення, яким відмовлено в задоволенні позовних вимог.

Не погоджуючись з вищезазначеною постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.02.2006р., ЗАТ «Стівідорна компанія «Авліта» звернулася   до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою.

 Строк касаційного оскарження  не пропущено, судовий збір сплачено вірно. З огляду на зазначене, відсутні перешкоди для прийняття касаційних скарг до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.

Керуючись ст. 116, 214, 216 Кодексу адміністративного судочинства України, -  

                                     У  Х В А Л И В :

                     Прийняти до провадження Вищого адміністративного суду України   касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства « Стівідорна компанія «Авліта» на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.02.2006р. у справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Стівідорна компанія « Авліта» до Державної податкової інспекції у Нахімовському  районі м. Севастополя про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Відкрити по ній касаційне провадження. Витребувати справу.

         Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                          Н.М.Фадєєва