Рішення №399779

Справа № 3-67 за 2007 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 січня 2007 року                                                                           м. Первомайський

Суддя Первомайського міськрайонного суду Харківської області Соколенко В.Г., розглянувши справу, яка надійшла від Новомосковського взводу ДПС ВДАІ при УМВС України в Дніпропетровській області, про притягнення до адмінвідповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше до адмінвідповідальності не притягувався, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП,-    

ВСТАНОВИВ:

Вдень 15 листопада 2006 року ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом на 226 км. автошляху Харків - Сімферополь на ділянці дороги, де встановлено дорожній знак 3.29 "Обмеження максимальної швидкості 50 км/г" рухався зі швидкістю 73 кілометрів на годину, що перевищує обмеження швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину, чим порушив п.12.9"б"ПДР України.

Обставини вчинення правопорушення підтверджуються сукупністю даних протоколу про адміністративне правопорушення від 15.11.2006 р., в якому в якому особа, що притягається до  відповідальності, визнала свою провину в зазначених протиправних діях.

Тому, дії ОСОБА_1 належить кваліфікувати за ч.1 ст. 122 КУпАП.

Справа про адміністративне правопорушення розглядалася у відсутність правопорушника, оскільки бід останнього не надійшло клопотання про відкладення судового засідання.

При визначенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, ступінь вини порушника, те, що він вперше притягується до адмінвідповідальності, щире  розкаяння винного, як обставину, що пом'якшує відповідальність за правопорушення, керуючись ст.283 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 10 (десять) гривень.

Постанова остаточна, оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення, не підлягає.